Maturita studium online

1827
10.1.21 15:20

Maturita studium online

Ahoj, máte někdo zkušenosti se studiem online s tím že se jde do školy jen 2× ročně na zkoušky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1875
10.1.21 15:28

Jo. Už druhý rok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12960
10.1.21 15:47
@Alriga píše:
Jo. Už druhý rok.
:lol: :lol: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24653
10.1.21 16:06

@tvetinka studovala jsem tímto stylem další obor na VŠ a je to náročně, ale není to nemožné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
10.1.21 16:26

Ahoj, úplně na pohodu. Dělala jsem takto maturitu a zvládla jsem to i při miminku s přehledem. Sice jsem neměla vyznamenání, ale s dvojkama jsem to utáhla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6083
10.1.21 17:05

@tvetinka ano, mám. Za mě super. Edit, ne tedy maturitu. Nevšimla jsem si v nadpisu, že se jedná jen o maturitu. Ale věřím, že i maturita jde udělat on-line.

Příspěvek upraven 10.01.21 v 17:16

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
10.1.21 17:06

Pokud má člověk sebekázeň a dokáže si fakt určit kdy a že se bude učit tak úplně v pohodě. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
299
10.1.21 17:11

@Aspera můžu se, prosím, zeptat, jakou VŠ? Já přesně toto už dost dlouho hledám a bohužel nenacházím. Všude jen kombinovaně, čili ob týden pátek a sobota. Já bych potřebovala aspoň jen ty soboty (a klidně i nedele) nebo právě komplet distancni výuku s docházku na zkoušky nebo nějaké konzultace. Díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24653
10.1.21 19:33
@Midaku píše:
@Aspera můžu se, prosím, zeptat, jakou VŠ? Já přesně toto už dost dlouho hledám a bohužel nenacházím. Všude jen kombinovaně, čili ob týden pátek a sobota. Já bych potřebovala aspoň jen ty soboty (a klidně i nedele) nebo právě komplet distancni výuku s docházku na zkoušky nebo nějaké konzultace. Díky.

Byla to fyzika na pedagogické fakultě. Byly jsme tam dvě, tak jsme studovaly dálkově, protože nemělo cenu pro nás dělat výuku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
299
10.1.21 19:46

@Aspera Díky, právě po pajdaku pokukuju, ale tam právě oficiálně nic distančně není. U nás teda mají většinou minimální počet uchazečů, při kterém obor otevírají, takže toto bohužel nehrozí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24653
10.1.21 22:33

@Midaku tak on o fyziku je normálně malý zájem a dát tam limity pro min. počet uchazečů, tak ten obor můžou zrušit. Takže tam jim to prochází. Ještě bych takto potřebovala vystudovat Chemii, ale to u nás není a do Brna se mi nechce jezdit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat