Obor Vychovatel (2 semestry)

4007
10.1.21 21:57

Obor Vychovatel (2 semestry)

Maminky,

je tu některá z Vás, která si dálkově dodelavala kurz Vychovatel ve 2 semestrech na univerzitě celoživotního vzdělávání např. v Hradci? Nebo paní vychovatelka, co by věděla?

Zajima mě, jestli s tímto kurzem mohu v rámci školní družiny vést i kroužek (klasika v rámci školy a pracovní doby družiny) např. Keramika, Tulák, knihovna, koralkovani atd.? Nebo je nutné mít k Vychovateli ještě Pedagog volného času (asi spíše zaměřeno na DDM, tábory).

Děkuji ta odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26354
10.1.21 22:11

Co vim, tak v pohodě. A ten obor je fakt jen vychovatel? Ja videla Vychovatel a pedagog volneho casu. Jeden obor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4007
10.1.21 22:17

@vokishka tam je snad Vychovatel, Pedagog volného času a asistent. Každé se priplaci. Jenomže já už jako asistentka pracuji. Bohužel mě nenapadlo udělat si rovnou tohle nebo spíš jsem nečekala, že mě to ve školství takto chytne.

Teď se spíše informuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26354
10.1.21 22:25
@Mallorka píše:
@vokishka tam je snad Vychovatel, Pedagog volného času a asistent. Každé se priplaci. Jenomže já už jako asistentka pracuji. Bohužel mě nenapadlo udělat si rovnou tohle nebo spíš jsem nečekala, že mě to ve školství takto chytne.Teď se spíše informuji

Ja to mam prave dohromady jako jedno studium, ale tri semestry. A krouzky muze vest kazdy, kdo pracuje v družině. Nevim jak jinde, ale nas nejsou placene, maximálně v rocnich odmenach.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11756
10.1.21 23:07

@Mallorka vychovatel je nadrazený pedagogovi volného času. Můžeš si ale udělat oba najednou za zvýhodněnou cenu na UHK. A vychovatel ti stačí na družinu i na kroužky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11756
10.1.21 23:10

@Mallorka podle me je ten pedagog volného času skoro zbytečný. Jinak, nsm podanou přihlášku, kdybych náhodou ted vyletěla z VS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4007
11.1.21 06:12

@g.sandova já právě nechci tábory ani do DDM, potřebuji si k asistentovi pouze dodělat Vychovatelku. Tak moc děkuji 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26354
11.1.21 07:25
@g.sandova píše:
@Mallorka podle me je ten pedagog volného času skoro zbytečný. Jinak, nsm podanou přihlášku, kdybych náhodou ted vyletěla z VS.

Tak s nami byl nekdo, kdo si chtel zalozit neco jako dum deti a ten myslim rikal, ze aby to mohl vest, chteji toho pedagoga volneho casu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11756
11.1.21 07:47
@vokishka píše:
Tak s nami byl nekdo, kdo si chtel zalozit neco jako dum deti a ten myslim rikal, ze aby to mohl vest, chteji toho pedagoga volneho casu.

Aha, do školy je zase ideální vychovatel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11756
11.1.21 07:49

@Mallorka hele já doufám že nekecám, ale na UhK, kdyz di tozklikbes ty podmínky a studijní plány tak ten výchova toho pokryje víc.
Nebo napiš na studijní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26354
11.1.21 07:57
@g.sandova píše:
@Mallorka hele já doufám že nekecám, ale na UhK, kdyz di tozklikbes ty podmínky a studijní plány tak ten výchova toho pokryje víc.
Nebo napiš na studijní.

Určitě bude vychovatel víc než ten pedagog, s tím ani nevím, jestli by družina šla, možná jen ty kroužky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26354
11.1.21 07:58

Vychovatel je i víc než asistent, s tímto vzděláním se může pracovat na pozici asistenta bez nějakého asistentského kurzu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11756
11.1.21 07:59

@vokishka no slyšela jsem ze i družina, ale mají méně předmětů na UHK.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11756
11.1.21 07:59

@vokishka a kde jsi to dělala takhle dohromady? To je dobrý

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11756
11.1.21 08:01

@Mallorka ještě je asi možnost přihlásit se v Praze na Palestru, soukromou VS. Ted od března. Ta skoro stejné peníze, ale kurz je stlačený, budeš dřív hotová.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat