Stafordšírský bulteriér

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

topkiss
Kecalka 252 příspěvků 20.04.18 08:24
Stafordšírský bulteriér

Ahoj.
Máte někdo toto plemeno? Zkušenosti. Jak zvládáte lidem vysvětlovat, že máte dítě a „bojové plemeno“?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:

wewa
Ukecaná baba ;) 2106 příspěvků 20.04.18 08:26

Inteligentnímu jedinci není třeba vysvětlovat a blbci co by se ptal na,,bojové" plemeno bych nic nevysvětlovala. Ale je pravda že nemám žádného psa.

Hazentla
Zasloužilá kecalka 957 příspěvků 20.04.18 08:31

Anglofonní země přezdívají stafbulíkům Baby dog, nebo Nanny dog, takže asi tak :mrgreen: Je to plemeno naopak k dětem velmi vhodné, jsou něžní, klidní a mírumilovní. A na blbce se vykašli, těm to nevysvětlíš. Stafika nemám, ale pět let jsem se psy pracovala, znám jich hodně. :palec:

topkiss
Kecalka 252 příspěvků 20.04.18 08:34

@Hazentla
Tak já samozřejmě vím, co mám doma :)
Ale ty lidi, který válí oči a utíkají pryč mě jednou zničí.
Zrovna nedávno mě zastavili měšťáci a chtěli zkontrolovat čip. Tak je oba olízal, že se nestihli ani ubránit :mrgreen:
Takže tak :lol:

Hazentla
Zasloužilá kecalka 957 příspěvků 20.04.18 08:42

@topkiss Jedině ho navléct do vestičky nebo kšírů a napsat tam, že je to canisterapeutický pes :mrgreen: Jinak blbci co neznají psy se budou křižovat furt, s tím nic nenaděláš :pankac:

anonymnianonym
Ukecaná baba ;) 1486 příspěvků 20.04.18 08:44

A všiml se někdo že napadení lidé bývají právě těmito,,bojovými" plemeny?

Luczia
Stálice 70 příspěvků 20.04.18 08:46

@topkiss my máme sice anglickyho bulteriera, ale mame ten samý problém. Taky pořád posloucháme lidi jak to je ten zlej pes a přechází na druhej chodník :mrgreen:.. přitom to je takovej náš balík :D a děti miluje, jen se musi hlídat je nemotornej, pořád někde bourá :D dokonce už nás dvakrát právě mestskáči zastavili jestli si ho můžou pohladit :mrgreen: na lidi okolo se vyprdni ;)

topkiss
Kecalka 252 příspěvků 20.04.18 08:49
@Anonymní píše:
A všiml se někdo že napadení lidé bývají právě těmito,,bojovými" plemeny?

Spíš by mě zajímalo, kolik % bylo skutečných psů s PP

topkiss
Kecalka 252 příspěvků 20.04.18 08:50

@Luczia
No ten náš je taky celkem nemotora. Buldozer trošku :) Nějak mu neumíme vysvětlit, že není čivava :mrgreen:

topkiss
Kecalka 252 příspěvků 20.04.18 08:51

@Hazentla
Tak to by mě fakt nenapadlo :mrgreen: :mrgreen:

Luczia
Stálice 70 příspěvků 20.04.18 08:54

@topkiss :mrgreen: přesně takhle to s nim máme i my :mrgreen:

topkiss
Kecalka 252 příspěvků 20.04.18 08:58

@Luczia
Oni ty bull psi jsou prostě telatka :mrgreen: Životu nebezpečný :lol:

Russet
Extra třída :D 11645 příspěvků 20.04.18 08:58

Mně se tenhle druh psa nelíbí, ale neosuzuju lidi s dětmi, že si k nim pořidili tak „krvelačné“ stvoření. Pes je pes, ublížit může i na pohled mírumilovný labrador. Nanny a baby dog zní sympaticky, ale ani tak bych je nenechala spolu samotné.

lilith1
Ukecaná baba ;) 1470 příspěvků 20.04.18 08:59
@wewa píše:
Inteligentnímu jedinci není třeba vysvětlovat a blbci co by se ptal na,,bojové" plemeno bych nic nevysvětlovala. Ale je pravda že nemám žádného psa.

Samozřejmě největší ňunátka pod sluncem, jenom nechápu proč většina úmrtí spojených s útokem psa je spojena s touto rasou. Profláklý, vzteklý york tě maxim kousne do lýtka, ale staford dítěti může prokousnout krk. Takže tak.

dedrichov
Závislačka 2873 příspěvků 20.04.18 09:00

Možná se přestat chovat nadřazeně a každého, kdo neobdivuje vašeho psa nenazývat blbcem, to by mohlo pomoci.
Mě třeba otravuje pes na volno, který mi „nic neudělá, maximálně olíže, oskáče, očuchá“. Nemám o to absolutně žádný zájem, tak to vezměte, pejskaři, na vědomí.
Taky se mi stalo, že roztomilý psík tohoto typu běhal u nás po vesnici, takže jsem musela nést v náruči dceru i s kolem, psa na zádech (doslova), všechno jsem měla špinavé, od bláta a nikde nikdo…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >