Stahovací pás po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ivet18
Nováček 10 příspěvků 08.01.19 00:58
Stahovaci pas

Prosim o radu, chci si poridit stahovaci pas po porodu. Jake mate zkusenosti? Doporucily by jste nejakou znacku? A hlavne rozlisuji se nejake velikosti? Mam uz velke bricho, takze si ted mohu pas tezko vyzkouset a bohuzel si ani nepamatuju obvod cm pred otehotnenim, ale plus minus vim, tak jaky pas bych si tak mela poridit? Konfekcni velikost mam/mela jsem S. Mam doma nejake stahovaci kalhotky s vysokym pasem, tak jestli myslite, ze je ten podstatne lepsi nebo to vyjde na stejno? Nechci vyhazovat penize.Dekuji

Reakce:
kve-tinka
Závislačka 4568 příspěvků 6 inzerátů 08.01.19 04:42

Resila bych to az podle stavu po sesti nedeli. O nejakem takovem pasu jsem zaslechla az ted onehda a to uz davno jedno dite mam. Byla jsi stihla pred porodem,nebala bych se,ze ti zustane nejaky gajdak ;) max po cisari,se to brisko stahuje pomalej a jinak.

warita
Echt Kelišová 9083 příspěvků 08.01.19 06:06

Ja jsem po cisari.

Kdyz jsem nadhodila tema pas pred gynekologem, vytrestil na mne oci a ze pry to teda NE, mam nechat brisko v klidu. Zajimave bylo, ze ten stejny nazor mel i na poporodni cviceni. V porodnici do me hustily sestricky a fyzio tereapeutka, jak mam cvicit a bricho zatahovat, ale mne to po porodu hodne bolelo, tak jsme to flakala, odkladala, zapominala az to uz nemelo smysl.

Pas jsem si nakonec koupila. Jsou ruzne modely, ten muj je takovy elasticky jednodilny pas. Strasne blbe se to natahovalo, obzvlaste pokud musis davat pozot na jizvu. Kdyz se mi konecne povedlo pas nandat, tak pohodlne to nebylo. Tlacilo me to do zeber a co hur, okraj mi casto tlacil na jizvu po cisari. Celkove mi prislo, ze po tom cisari ta jizva palila, byla podrazdena a jeste vic natekla, nez obvykle. A ze ja mela otok!!! Nad jizvou se mi udelal otok jako jelito, melo jsme to cele mesice, nez se to komplet vstrebalo.

A jak to vypada dnes po 2 letech? Bricho uplne normalni, nikdy ani stopa po zadnem previsu nebo otoku nebo necem. Necvicila jsem, pas jsem mela na sobe doslova par krat (vyhozene penize) a pohoda.

Kukacka123
Závislačka 2854 příspěvků 08.01.19 07:40

Ja o nem hodne premyslela, doat o tom cetla a spis jsem nasla, ze to ty svaly nenuti je posilovat prirozene, ale drzi je pas…takze az ho prestanes nosit, tak ty svaly budou jeste vic ochable :nevim: sama teda zkusenost nemam, jen co jsem se tak docetla ;) nakonec jsem uznala, ze na tom neco bude, takze jsem neporizovala :mrgreen: mam jedno dite, jsem pul roku po cisari a bricho mam dokonce lepsi a plossi jak pred otehotnenim :mrgreen:

Asi bych brala byt tebou jen ty kalhotky, pokud chces mit lepsi pocit, kdyz nekam jdes ;)

TeuHajdl
Povídálka 36 příspěvků 08.01.19 14:11

@Ivet18 ahoj,za ně stahovací pás rozhodně ano! Ke me see dostal prakticky náhodou od kanárky,která má termín až teď v únoru a už ho měla pořízeny (já rodila v listopadu). Pás jsem používala především v porodnici po porodu a už při odchodu z porodnice byli lékaři děsně překvapení,jak mám krásné tak rychle zavinutou dělohu. Musím k říct,že mi to bylo překvapivě po porodu hrozně příjemné. Dávala jsem si ho několikrát denně vždy na pár minut (doma už pak chvilkami asi týden) a byla jsem rychle stažena. Značku bohužel nevím,ale myslím,že je to jedno,koupila bych klidně i pouzity,zkus nějaký bazar,letgo nebo tak něco a myslím že je úplně jedno co je to za značku hlavně ať to splní účel. Jinak když jsem ten pas viděla v těhotenství,ří­kala jsem že ho v životě nemůžu zapnout ani po porodu a šlo to,byla jsem teda překvapená jak moc to člověk zvládne natáhnout. Ale stejně jako značku nevím jakou jsem měla velikost.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Sbohem, kokote: Zákon zachování buranství aneb v čem je Rytmus opravdový král

I když stále stoupá počet těch, kteří tu dovolenou absolvovali a po pár dnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >