Stále mě vyhazuje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.17 19:18
stále Mé vyhazuje

Zdravím snad jsem správě a třeba mi poradíte. Můj pritel Mé stále vyhazuje z bytu, když má tu svoji náladu. Máme spolu 10mesicni holčičku, jsem tudíž na mateřské. On vydělává má dva byty v jednom jsme my a v druhém jeho matka. Zajímá me když me opravdu vyhodí, mam na něco při soudu nárok? Já vím že to zni asi zřejme blbe, ale nemam kam jít, musela bych jedině do azylového domu. Moc dekuji

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

cecetka
Kelišová 7361 příspěvků 05.03.17 19:22

Necekej az te vyhodi ON a pozjistuj, jak to udelat, aby jsi odesla zavcasu ty. Co rodice? Sourozenci? Nemohou ti nejak v zacatku pomoct?

Paola21
Závislačka 3536 příspěvků 05.03.17 19:22
@Anonymní píše:
Zdravím snad jsem správě a třeba mi poradíte. Můj pritel Mé stále vyhazuje z bytu, když má tu svoji náladu. Máme spolu 10mesicni holčičku, jsem tudíž na mateřské. On vydělává má dva byty v jednom jsme my a v druhém jeho matka. Zajímá me když me opravdu vyhodí, mam na něco při soudu nárok? Já vím že to zni asi zřejme blbe, ale nemam kam jít, musela bych jedině do azylového domu. Moc dekuji

Proč s ním jsi? Nárok asi nebudeš mít na nic, když nejste manželé a byt je jen na něj

pikola
Neúnavná pisatelka 19275 příspěvků 05.03.17 19:25

Jako na co narok, na bydleni? To ne. Na alimenty pro tebe a dite.

misacek00
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 05.03.17 19:25

Tak si nestěžuj když stejně odejít nechceš.

Terezameggi
Kecalka 117 příspěvků 05.03.17 19:28

Tak pokud si najdes byt tak urcite mas narok na prispevky na bydleni, plus alimenty ;)

Terulka
Extra třída :D 11336 příspěvků 05.03.17 19:29

Tak je to despota a vyderac, vi, ze ses v situaci, kdy nemas kam jit a dokazuje si svoji prevahu, me to delal muj byvaly manzel. Docela cumel, kdyz jsem se jednou opravdu sebrala a sla.
Chlap, ktery si dokazuje svoji nadrazenost timto zpusobem si te nezaslouzi.

Ach jo, presne vim v jake ses situaci a je mi lito, ze si to musis zazivat. Ta bezmoc, ze musis mlcet a nechat se urazet, ja do toho azylaku nakonec odesla. :roll:
Nemas rodice, kteri by te vzali domu?

Tohle je psychycke nasili, jen krucek od facky. :? :(

Je potreba mu dat najevo, ze neni jediny na svete, a ze dokazes zit i bez nej.

chnapiček
Kecalka 226 příspěvků 05.03.17 19:29

@cecetka právě že ne, myslela jsem že třeba soud by mohl říct máte dva byty, necháte ji tam než bude moct nastoupit do prace, to asi ne co?
nemam nikoho, kdo by mi mohl pomoci
@Paola21 nemam kam jít, on takový dříve nebyl.
A to mi i vyhrožuje že půjdu, mala tam zůstane, prý si ji vezme do péče a bude ji vychovávat s jeho matkou. Právě me zajímalo na co mám vlastně narok

chnapiček
Kecalka 226 příspěvků 05.03.17 19:33

A jak ti to nakonec dopadlo, postavila jsi se na vlastni nohy

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18573 příspěvků 05.03.17 19:33

@chnapiček Co to zase je? Přítel to určitě není, takhle by se nechoval ani nepřítel. Jestli tomu dobře rozumím, nemáš nic a nikoho. O malou se neboj, tu ti rozhodně nevezme, alespoň toho se bát nemusíš. Jinak ti nezbývá, než ten azylák.

Sova Klára
Zasloužilá kecalka 959 příspěvků 05.03.17 19:35

Pokud je to pouze přítel, máš nárok tak akorát na alimenty, když budete jinde, ale pokud nejste svoji a byt je jeho, mám obavu, že máš smůlu… zjisti si, kam můžeš jít, určitě by šlo aspoň s někým spolubydlet a malou? to jako on pujde na rodičák? haha:-D

chnapiček
Kecalka 226 příspěvků 05.03.17 19:38

To je stejně svět, chlap si udělá dite, pak zjisti ze se mu to už nehodi, tak řekne tak se zbal a člověk musí jít, on si vydělává, sedí si na majetku a ani nemá člověk nikde zastání a bude i s jeho dcerou jít do azylu

chnapiček
Kecalka 226 příspěvků 05.03.17 19:39

@Sova Klára ne to ne on bude chodit do prace a bude se starat jeho matka

chnapiček
Kecalka 226 příspěvků 05.03.17 19:39

@Sova Klára on má právě dva byty

spagetka
Ukecaná baba ;) 2487 příspěvků 05.03.17 19:41

Jak dlouho spolu jste? Máš tam TP? Investovala jsi nějaké finance do jeho bytu?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >