Stále s něčím marodím

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
7.12.21 20:00

stále s něčím marodim

Předem prosím o anonym-zdravotní stav.

Ani nevím, jestli chci poradit, nebo si jen postěžovat, ale už prostě nějak nemůžu.
Zhruba 3 roky se mi neustále táhne jeden zdravotní problém za druhým. Nejdříve to byly záda, ty jsem po dlouhé době dala dohromady, aspoň abych se vyhla operaci, pak se přidala štítná žláza, poté potíže se střevy-kolonoskopie, potíže s trávením, bolesti uší-několiktrát ORL, kameny v ledvinách a teď posledních 14 dní zvětšená uzlina na krku. Čekají mě opět odběry a ultrazvuk-bůh ví co to je, doktor se moc nadšeně netvářil. Přijde mi, že jakmile se jeden problém trochu ustálí, hned začne něco jiného a já už prostě nemám sílu. Bojím se toho co kde najdou. Doma mám malé děti, ale jsem ze všeho strašně unavená a nic mě nebaví.
Strašně bych chtěla najít znovu tu chuť, elán něco dělat, ale nějak se nedaří.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
529
7.12.21 20:15

Jakou máte hodnotu vitaminu D? Decko je dobré pro imunitu a jestli máte nízké, měla byste doplňovat.

Musíte spolupracovat s lékaři. S těmi potížemi si sama nepomuzete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.12.21 20:21

Déčka mám málo, doplňuji ho. S lékaři se snažím spolupracovat, jen si už připadám strašně, že mi pořád něco je. I doma se na mě muž tváří, že ho to vše otravuje a já se ani nedivím.
Místo toho aby bylo doma vše hotovo, lítám po doktorech a když už mám pocit, že to bude dobré, zase se něco objeví, jako teď ta uzlina.

• Citovat
  • Nahlásit
5967
7.12.21 20:27
@Anonymní píše:
Déčka mám málo, doplňuji ho. S lékaři se snažím spolupracovat, jen si už připadám strašně, že mi pořád něco je. I doma se na mě muž tváří, že ho to vše otravuje a já se ani nedivím.
Místo toho aby bylo doma vše hotovo, lítám po doktorech a když už mám pocit, že to bude dobré, zase se něco objeví, jako teď ta uzlina.

Některému tělu holt dá těhotenství zabrat víc než jiným tělům. Případně bych hledala nějakou potlačenou příčinu. Co manžel, je váš vztah v pořádku?
PS, stav, kdy doma bude VŠE hotovo, ten nenastane nikdy, s malými dětmi určitě ne ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4262
7.12.21 21:12

Ahoj, bohužel aj z vlastní zkušenosti mne napadá psychika :think: Zkus nad tím zapřemýšlet. Taky se to se mnou táhne jak sopel :roll: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.12.21 23:41

Ahoj, když to tak čtu, mám pocit, že jsem na tom úplně stejně. Mám pocit, že se na me taky lepí jeden moribundus za druhým. :,( u doktorů si už připadám jako největší hypochondr…ve svých 30 letech mam za sebou už 6 operací a další před sebou :think: bohužel jsou to takové věci, které se jinak, než operací vyřešit nedají. Měla jsem problémy už předtím, ale nejvíce se mi to rozjelo po porodu. Psychika na to jistě má velký vliv, porod byl velmi těžký a traumatický, rada bych si tu mateřskou už začala užívat! :roll:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat