Stále suchý kašel a rýma u 5leté

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1033
29.4.15 18:58

Stále suchý kašel a rýma

Ahoj. už si nevím rady. malá 5 let- chodí skoro rok do školky. bylo mi jasné, že to bude každou chvíli, že ten první rok je kritický, ale tohle už není normální. opět jsme byli u dr. na poslech nic není. Suchý kašel a pořád rýma- už jsme byli i na alergologii a prý to budou asi roztoči…ale máme přijít až na podzim…to se prý bude vědět přesně.
Už totiž na podzim měla pořád ten suchej kašel, někdy víc někdy míň. Nemůže ten kašel být i k nějaké alergii…pořád má ucpanej nos…tak ráda bych jí pomohla, ale už nevím jak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12196
29.4.15 19:12

A nezkusili něco nasadit na tlumení alergie? Nám u syna na déle trvajícího kašel dal pediatr něco na alergii, aby viděl jestli na to kašel bude reagovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3380
29.4.15 19:13

@baculkaji A dali vám na té alergologii něco? Pokud ne, můžeš zkusit třeba kapky Zyrtec nebo sirup Claritine. Obojí je volně prodejné a mohlo by pomoct ať už je to alergické, či nikoliv. A co stěry? Ten kašel je od rýmy mne děti to taky tak mají. Taky poslech vždy čistý. Jinak já řeším dceřinu rýmu už tři roky a zdá se, že jsme se dočkali nečekaného rozuzlení. Zřejmě to souvisí s jistou autoimunitní chorobou ale to nebude váš případ, tak se neděs :lol: Zkus ty léky a uvidíš :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1033
29.4.15 19:19

Právě že na alergologii jsme nedostali vůbec nic…
byla u ORL a taky nic…stěry žádný nedělala ani dr, ani tam..
A ty kapky jsou na kašel nebo na rýmu? díky moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12196
29.4.15 19:22

@baculkaji To jsou kapky na alergii a taky bych to určitě zkusila. Klidně i sama bez porady s doktorem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1033
29.4.15 19:25

A spíš ty kapky Zyrtec nebo Claritine? prostě co zkusit jako první? díky moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12196
29.4.15 19:27

@baculkaji Myslím, že je to v podstatě jedno. Nám teď naposledy magistra pro syna dala ten Zyrtec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3380
29.4.15 19:30

@baculkaji To je jedno, zkus a uvidíš. Ten Zyrtec vyjde asi levněji, stojí víc ale kape se jen 2×5kapek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3380
29.4.15 19:31

Jo a něčím „čistit“ nos. Vincentku třeba, my teď přešli ze sprejů na výplach konvičkou a zdá se mi to lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55828
29.4.15 19:34

Řeším stejný problém, u nás jsou alergie v rodině. Příští týden jdeme na ORL na nosní mandli, pak na alergologii. Nenechám se odradit tím, že na podzim, jak budou roztoči. Roztoči jsou celoroční problém

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1033
29.4.15 19:35

Tak zítra zkusím ten zyrtec..děkuju všem moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17675
29.4.15 19:36

Vyzadej si stery. Se stejným problémem mi byl nalezen stafylokok a streptokok. Jinak taky zvazte nosní mandli, ta vyresila nemocnost u dcery, po odstranění je téměř nulová.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5185
29.4.15 19:59

Tak klukovi přišli na alergii na roztoče při první návštěvě alergologie a bylo to v dubnu. Je to sice deset let zpátky ale ani tehdy mi nikdo neříkal, že je období kdy to nejde zjistit průkazně :nevim:.
Akorát, že on měl ten kašel vlhký a rýmu žádnou. Prokašlal celou zimu až nás mudr poslala na tu alergologii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat