Stále vodnatá rýma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

X-333
Ukecaná baba ;) 1226 příspěvků 15.02.17 17:04
stale vodnata ryma

Maminky, uz ze zoufalstvi pisu sem…syn 3roky. Nastoupil v zari do skolky, 14 dni pred nastupem mu trhali nosni mandle. Od te doby mame stale vodnatou rymu.. Dam ho do skolky, je tam 3dny a ryma..trva tyden az 10-14dni…celou dobu voda, ryma nehoustne, dam ho do skolky a opet stale stejny…toto resim od zari v kuse bez prestavky. Diky tem rymam se mu po AT jeste nepodarilo natocit kloudne tympano (vysetreni usi). Zacatkem ledna jsem si u kluka vyzadala vyter z nosu, ze ktereho mu vysel hemofilus, doktorka mi nechteka dat ani ATB…pry nemusi rymy zpusobovat. Dala jsem mu je a krasne se mu nos vycistil…byl doma ted skoro mesic a opet po 2dnech ryma. Nic jineho mu nikdy neni, jen z te rymy pokuckava. Pokazde, kdyz to chci resit s lekarem (detsky, orl, alergo) je mi vycteno ze kdyz davam kluka do skolky, nemam se divit. Mam jeste starsi dite, ktere tu rymu od nej nikdy nechytlo a to po sobe vyslovene prskaji. Jsem z toho uz nabudku…nevim jak pomoci jemu a ja sama musim chodit do prace a s takovouhle to proste nejde,…jen se zminim, te kluk je atopik s neprokazanou pricinou a uz diky tomu bere aerius sirup. Nemate nekdo podobnou zkusenost? Co by to mohlo byt jineho nez virozy atd…ja kdyz pro nej dneska byla ve skolce a videla ho, jak je zase celej usoplenej, uz jsem jsem tam zacala hystericky brecet…

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Skromnost a pozitivní mysl elixírem mládí? Maciuchová vypadá skvěle!

Hana Maciuchová (72) si pečlivě vybírá akce, kam se vypraví. Křest vánočních... číst dále >

Další útok Tomáše Řepky na Vlaďku Erbovou. Proč se nesmí vídat se synem?

Ve své aktuální knížce Tomáš Řepka neřeší jen údajné nevěry své druhé ženy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >