Staré seriály a pohádky

253
27.4.17 14:59

Staré seriály a pohádky

Ahoj holky,
prosím pěkně vzpomínáte si na staré seriály, filmy a pohádky, jako:
Ať žijí duchové, Jak vytrhnout velrybě stoličku, Nefňukej Veverko, Čarodějky z předměstí, Létající Čestmír, Výbuch bude v 5, Saxana, Chobotnice…?

Je něco podobného z dnešní doby? (radši bych ČR, ale i zahraniční)Já na tyto filmy hrozně ráda vzpomínám a ráda se na ně podívám i teď :) Mě víc braly ty klučičí jako Záhada hlavolamu, Výbuch bude v 5, Třetí skoba pro kocoura, vzpomínáte na ně? :)

Hledám něco pro kluky 5 a 3 let. Teď u nás frčela Lucie postrach ulice a Čarodějky z předměstí. Co teď pro ty malé letí? Nechtěla bych zase ale nic násilného ani sprostého, agrese všude až moc… Třeba ud Doby ledové se smáli.
Jestli máte nějaké tipy, třeba i z těch starších, tak sem s něma :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5230
27.4.17 15:05

My teď jedeme Bylo nás pět. Taky bych jim chtěla pustit Arabelu. O ničem novém nevím, ale nemám problém dětem pouštět ty staré, dneska stejně většinou vznikají slátaniny, možná krom Svěráka a Stracha

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47761
27.4.17 15:10

Sledujeme i moje decka je maji radi.
Maji sve oblibence, teda spis sem dovezene, jako Cars atd.ale stejne, tak se radi podivaji i na ty starsi.
O velke prestavce jim pousti pri svacine, tento tyden jsem byli Broucci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14385
27.4.17 15:17

Tyhle stary nepamatuju, nikdy mi nebavili :D ja poustim malymu cokoliv od disneyho, tam zadny nasili neni a krom tech klasickejch pohadek je hodne tech modernich, taky jsou bezva animaky od dreamworks, na tom sem nikdy neshledala nic spatnyho a je to vtipne delany ze se na to vydrzim koukat taky :D jinak malej zboznuje toma a jerryho, ale tam uz nejake nasili je :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15062
27.4.17 15:18

Tak naše děti (3+6) neanimované věci ještě nedávají-nechtějí. Tuhle nechtěli ani Krkonošské pohádky:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2574
27.4.17 15:22

Dcera se ani ne v roce a půl zamilovala do Krkonošských pohádek. Vydrží u nich sedět klidně hodinu a půl aniž by se hnula.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3761
27.4.17 15:27

Naše dvouleťačka miluje Jáju a Páju :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
253
27.4.17 15:40
@Kriss Tina píše:
Tyhle stary nepamatuju, nikdy mi nebavili :D ja poustim malymu cokoliv od disneyho, tam zadny nasili neni a krom tech klasickejch pohadek je hodne tech modernich, taky jsou bezva animaky od dreamworks, na tom sem nikdy neshledala nic spatnyho a je to vtipne delany ze se na to vydrzim koukat taky :D jinak malej zboznuje toma a jerryho, ale tam uz nejake nasili je :lol:

Na disneyho koukali teď na Gumídky a Kačery, tam mají rádi hlavně znělku, mě připomíná dětství, jak to dávali v neděli v podvečer a my s kamarády vždy běželi domů, když jsme se někde zapomněli :mrgreen:
A od Dreamworks nějaké konkrétní tipy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4591
27.4.17 15:47

Indiáni z větrova, Tajemství proutěného košíku, Přátelé zeleného údolí, Kamarádi, Bota jménem Melichar, Metráček, Páni kluci, Pod jezevčí skálou, Hurá na medvěda, Přijela k nám pouť, Pětka s hvězdičkou, Jen tak si trochu písknout, Prázdniny pro psa, Lišáci, myšáci a šibeničák, Terez bych kvůli žádné holce neopustl, Páni kluci, Neohlížej se, jde za námi kůň, Krakonoš a lyžníci, Strašidla z vikýře, Dva lidi v zoo, Freonový duch, Potkal jsem ho v zoo, Artuš Merlin a Prchlíci, Kačenka a strašidla
Miluji staré dětské filmy :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14385
27.4.17 15:55

@Iveta 23 od dreamworks u nas ted nejvic frci trollove, jinak treba shrek, pribeh zraloka, madagaskar, kung fu panda, ta doba ledova, vsechno je fajn :) taky tu celkem casto jede zootropolis, to nevim od koho je :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
253
27.4.17 16:11
@AstraG píše:
Indiáni z větrova, Tajemství proutěného košíku, Přátelé zeleného údolí, Kamarádi, Bota jménem Melichar, Metráček, Páni kluci, Pod jezevčí skálou, Hurá na medvěda, Přijela k nám pouť, Pětka s hvězdičkou, Jen tak si trochu písknout, Prázdniny pro psa, Lišáci, myšáci a šibeničák, Terez bych kvůli žádné holce neopustl, Páni kluci, Neohlížej se, jde za námi kůň, Krakonoš a lyžníci, Strašidla z vikýře, Dva lidi v zoo, Freonový duch, Potkal jsem ho v zoo, Artuš Merlin a Prchlíci, Kačenka a strašidla
Miluji staré dětské filmy :srdce:

Díky, díky, :) A je třeba něco podobného nově natočeného, mě příjde moc ne, ale třeba se pletu, napadají mě jen, jak se krotí krokodýli a osobně mě to moc nebavilo, S tebou mě baví svět je lepší… :) Ještě si vzpomínám matně, byl to seriál, hlavní představitelka tam byla holka nebo nebo kamárdky, měli moravské nářečí, přijde mi, že to bylo z vesnice a zažívali různé příběhy, no fakt si to matně vzpomínám, ale kdyby náhodou někdo věděl, jak se to jmenovalo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4591
27.4.17 16:14

Hurá na medvěda je novější a pěkné ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14385
27.4.17 16:16

Z tech starsich hranejch sem koulala treba na deti z bulerbynu (neni ceský), na pipi puncochu, mam rada filmy podle knizek je to pak pekne srovnani :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24837
27.4.17 16:19
@Iveta 23 píše:
Díky, díky, :) A je třeba něco podobného nově natočeného, mě příjde moc ne, ale třeba se pletu, napadají mě jen, jak se krotí krokodýli a osobně mě to moc nebavilo, S tebou mě baví svět je lepší… :) Ještě si vzpomínám matně, byl to seriál, hlavní představitelka tam byla holka nebo nebo kamárdky, měli moravské nářečí, přijde mi, že to bylo z vesnice a zažívali různé příběhy, no fakt si to matně vzpomínám, ale kdyby náhodou někdo věděl, jak se to jmenovalo…

My holky z městečka ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4591
27.4.17 16:19

Pak nová Saxána a Mach a šebestová - nejnovější

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...