Stáří těhotenství na screeningu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.19 18:53
Stáří těhotenství na screeningu

Ahoj. Je odhad screeningu se stářím těhotenství vždy přesný nebo se může lišit v rozmezí dnů, týdnů?
Já si nikdy nepsala datum MS, prostě jsem věděla, že přijde no a mimčo neplánovali, takže spoléháme jen na UZV. Díky :roll:
Odhad mám teď 28+3tt ovšem mimčo je větší než tabulkově, váhově na 31tt :lol:

Reakce:
josslyn.n
Zasloužilá kecalka 664 příspěvků 2 inzeráty 03.09.19 18:56

Nejpřesnější je odhad ze screeningu do 14. týdne, jelikož do té doby se všechny děti vyvíjejí stejně - tabulkově. Později se to už může lišit, jako je tomu teď u tebe.

Kajka9
Kelišová 5779 příspěvků 03.09.19 18:58
@Anonymní píše:
Ahoj. Je odhad screeningu se stářím těhotenství vždy přesný nebo se může lišit v rozmezí dnů, týdnů?
Já si nikdy nepsala datum MS, prostě jsem věděla, že přijde no a mimčo neplánovali, takže spoléháme jen na UZV. Díky :roll:
Odhad mám teď 28+3tt ovšem mimčo je větší než tabulkově, váhově na 31tt :lol:

Nejpřesnější je to podle prvního screeningu..jeste když nevíš kdy si měla ms já to věděla á stejně se to lisilo o 14 dní

Kriss Tina
Extra třída :D 12224 příspěvků 03.09.19 18:59

Nejpřesněji ti termín stanoví na prvním screeningu, pak už se sním nehyba, ale jinak jo termín podle ms a podle utz se může lišit

ugluk
Hvězda diskuse 47626 příspěvků 03.09.19 19:05

Na prvotrimestrálním screening je to plus minus týden. Na ostatních už se může lišit i o víc týdnů.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.19 19:06

Ono je to ve finále asi stejně jedno, že. Termín porodu se tím nedá nijak razantně ovlivnit :D

Kriss Tina
Extra třída :D 12224 příspěvků 03.09.19 19:07
@Anonymní píše:
Ono je to ve finále asi stejně jedno, že. Termín porodu se tím nedá nijak razantně ovlivnit :D

Je to fuk, můžeš rodit dřív nebo dyl než je termín (málokdy to vyjde přesně na den) a ty váhové odhady jsou fakt jenom odhady, se dr klidně může o půl kila seknout.

Váš příspěvek
Reklama