Co zaručeně pomáhá na strie v těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.19 18:38
Co pomáhá ????

Maminky, chtěla bych se zeptat co zaručeně pomáhá na strie v těhotenství. Děkuji

Přečtěte si článek: Strie v těhotenství: Co pomáhá?

Reakce:
pikola
Generální žvanilka 21995 příspěvků 03.09.19 18:41

Jetsli už je máš tak nic.

Uživatel je onlineiPodPrd
Kecalka 499 příspěvků 03.09.19 18:47

Nic. Já jsem od mokrého testu 2× denně mazala a masírovala. V kontrakcích před odjezdem do porodnice jsem měla krásně hladké břicho. Za 28 hodin už jsem byla jako tygr. Všecko popraskalo během tlačení, asi jak se malá narotovala nebo nevím. Každá to má jinak. Někdo praská v průběhu těhotenství, někdo až při porodu, někdo vůbec. Pro mě byly ty hodiny masírování a ty tisíce za krémy úplně k ničemu…poslední den se mi to takhle do*rvilo :pocitac:

Kriss Tina
Extra třída :D 12170 příspěvků 03.09.19 18:47

Taková diskuze je tu dnes a denně, nic nepomáhá, buď k nim máš předpoklady nebo ne…

lachtanice86
Echt Kelišová 8963 příspěvků 03.09.19 18:48

Nic

brumi
Kelišová 6706 příspěvků 03.09.19 19:14

Přesně tak, je to dáno geneticky jak moc je či není kůže ( elasticitká), sestra prý a ne břicho mega stroje i přes mazání, já tři porody břicha taky a nic a bez nějaké péče. Ale neboj to k tomu patří a za ten malý zázrak je to to nejmenší

axelina
Závislačka 2911 příspěvků 03.09.19 19:22
@Anonymní píše:
Maminky, chtěla bych se zeptat co zaručeně pomáhá na strie v těhotenství. Děkuji

ahoj nic…jediny cim určite nic nezkaziš je co nejmene pribrat.. mě se treba v puberte udelaly velke strie na zadku bokách i prsou…takže jsem s nima počitala i v tehotenstvích.. a v obou tehotenstvích NIC! přibrala jsem tedy jen 8 kg protože jsem se fakt bala strií

Moni0101
Ukecaná baba ;) 1713 příspěvků 03.09.19 19:25
@iPodPrd píše:
Nic. Já jsem od mokrého testu 2× denně mazala a masírovala. V kontrakcích před odjezdem do porodnice jsem měla krásně hladké břicho. Za 28 hodin už jsem byla jako tygr. Všecko popraskalo během tlačení, asi jak se malá narotovala nebo nevím. Každá to má jinak. Někdo praská v průběhu těhotenství, někdo až při porodu, někdo vůbec. Pro mě byly ty hodiny masírování a ty tisíce za krémy úplně k ničemu…poslední den se mi to takhle do*rvilo :pocitac:

To je zajimave. To jsem jeste nikdy neslysela, ale verim ti…

Znam treba netehotnou slecnu, co se ji udelaly strie na stehnou, hyzdich a zadku, protoze leto po statnicich projedla a prospala. A taky muze, ktery nejdriv neplanovane rychle zhubl a pak mel moznost par tydnu hodne a zadarmo jist a nadelaly se mu strie na brichu. Asi se muzou nadelat kdykoliv, kdyz je stres a namahana kuze no…

Adrina1
Stálice 59 příspěvků 03.09.19 20:48

Na uplne zmizeni asi nepomuze nic, ale na hodne velke zesvetleni pomaha promasirovavat soli a kolagenovy gel. U me to teda hodne dobre zafungovalo. Vyzkousela jsem toho uz hodne.

Kajka9
Kelišová 5760 příspěvků 03.09.19 21:48

Vůbec nic..mazala jsme se 2× denně á týden před porodem mi popraskala levá půlka břicha a zadek :nevim:
Jinak měla jsme světle střie na brichu na světle trochu lesklé do fialová ale fakt světle a po porodu jsou úplně svetle žádná fialova

Váš příspěvek
Reklama