Starší holčičí jména

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pattybouvier
Povídálka 39 příspěvků 21.07.19 16:54
Starší holčičí jména

Ahoj holky, jaká se vám líbí holčičí jména? Vím, že je tu na tohle téma už mnoho diskuzí, ale už se v nich nějak neorientuju :nevim: Mně se dřív líbila taková ta modernější jména např Sofie, Beáta nebo i Olívie atd. Ale momentálně se mi líbí jména starší :think:
Je tu některá, který se taky líbí Josefína nebo tak? Samozřejmě se mi líbí i jiná jako třeba Anna atd ale prostě nejvíc se mi líbí Josefína, Tamara, Alžběta a nebo Jenovéfa ale manžel říká že prý pojmenovat takhle naše dítě- hrůza :roll: :D Jak to máte vy?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
skorotehotna
Zasloužilá kecalka 672 příspěvků 21.07.19 16:59

A kdo definuje, které je staré a které je moderní? Abych byla v obraze? Nevidím v tom totiž rozdil

terien
Extra třída :D 12144 příspěvků 21.07.19 17:00

Souhlasím s manželem, tahle jména jsou hrozná

Billi
Nadpozemská drbna 26115 příspěvků 21.07.19 17:01

Mně se líbí Žofie, Otýlie, Matylda, Zdeňka, Cecílie, Aloisie, Antonie, Emilie.
Takže taky jsem na ty starší. A to i u chlapeckých jmen.

pattybouvier
Povídálka 39 příspěvků 21.07.19 17:05
@skorotehotna píše:
A kdo definuje, které je staré a které je moderní? Abych byla v obraze? Nevidím v tom totiž rozdil
Řekla bych že dřív se (ta jména jak uvádím já) tolik nepoužívala a stejně tak se už tolik nepoužívají jména typu Josefína, Alžběta apod
Zakl.
dinosauruska
Povídálka 17 příspěvků 21.07.19 17:06

Mne se moc libi Josefína, Antonie, Matylda..:heart:️

pattybouvier
Povídálka 39 příspěvků 21.07.19 17:07
@terien píše:
Souhlasím s manželem, tahle jména jsou hrozná

Máme už větší děti
Dcera 14 let Tereza a syn 8 let Lukáš ale až teď se mi zalíbila tahle jména :)

terien
Extra třída :D 12144 příspěvků 21.07.19 17:10
@pattybouvier píše:
Máme už větší děti
Dcera 14 let Tereza a syn 8 let Lukáš ale až teď se mi zalíbila tahle jména :)

Každém se líbí něco jiného :nevim: za mě teda nějaká Žofie, Lojzička, Cecilie, Antonie, Otýlie, apod. je normálně za trest. I ta Pepina, to je taky hrozný.

pattybouvier
Povídálka 39 příspěvků 21.07.19 17:15
@terien píše:
Každém se líbí něco jiného :nevim: za mě teda nějaká Žofie, Lojzička, Cecilie, Antonie, Otýlie, apod. je normálně za trest. I ta Pepina, to je taky hrozný.
Žofie, Otýlie A Cecílie mi přijdou taky hrozný 8o ale jak píšeš, každému se líbí něco jiného :palec:
Russet
Neúnavná pisatelka 17979 příspěvků 21.07.19 17:17

@pattybouvier
My jsme se s „manželem“ shodli na děsně zastaralém jménu. Anna byla taky ve hře. A Johanka.

Karleon
Kelišová 5784 příspěvků 21.07.19 17:18

Tak zkus vymyslet jméno, které nemají u Klusů doma, třeba na něj manžel přistoupí?

pattybouvier
Povídálka 39 příspěvků 21.07.19 17:19
@Russet píše:
@pattybouvier
My jsme se s „manželem“ shodli na děsně zastaralém jménu. Anna byla taky ve hře. A Johanka.
Johanka je krásné jméno :kytka:
pattybouvier
Povídálka 39 příspěvků 21.07.19 17:24
@Karleon píše:
Tak zkus vymyslet jméno, které nemají u Klusů doma, třeba na něj manžel přistoupí?
Ahoj, Klusovi neznám, znám jen Tomáše ale jeho rodinu ne a rozhodně to není o jejich jménech :think:
Tamara83
Stálice 52 příspěvků 21.07.19 17:25

Naši známi mají čerstvě narozená dvojčátka. Pojmenovali je Herbert a Walburga a to je dle mne teprve za trest. Josefínu máme v rodině a to se mi naopak líbí.

Příspěvek upraven 21.07.19 v 17:26

35ja
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 21.07.19 17:26

@pattybouvier Me se také líbí taková klasická starší jména… :srdce: Já mám syna Josefa a brácha má holčičky Marii a Hanu, tak u nás v rodině se držíme klasiky…kdybych měla dceru líbila by se mě Františka

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama