Termín státnic

Anonymní
11.8.20 13:34

Státnice termín

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak dlouho dopředu mi škola musí dát termín státnic? Mám je mít za cca 14 dní a termíny i posouzení práce zatím nemáme. Mám z toho velký strach nic nejím a skoro nespím pořád jen přemýšlím nad tím co neumím a to že ani neznám termín je pro mě též stresující. Děkuji za odpověď. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31277
11.8.20 13:38

Prostuduj si zákon o vysokých školách, případně vyhlášky a směrnice, které vydala vaše univerzita a fakulta. Adept na titul by to měl být schopen vyřešit bez ptani se na emiminu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.8.20 13:40
@Jana206 píše:
Prostuduj si zákon o vysokých školách, případně vyhlášky a směrnice, které vydala vaše univerzita a fakulta. Adept na titul by to měl být schopen vyřešit bez ptani se na emiminu.

Děkuji za odpověď ale sedím celé dny v matematice a v rámci úspory času mi přišlo jednodušší zeptat se zde. Třeba to zde také někdo řešil.

• Citovat
  • Nahlásit
31277
11.8.20 13:48
@Anonymní píše:
Děkuji za odpověď ale sedím celé dny v matematice a v rámci úspory času mi přišlo jednodušší zeptat se zde. Třeba to zde také někdo řešil.

U nás je termín jako takový znam hned na začátku akademického roku, zimní, jarní i podzimní. Prihlasuje se písemne, vlastnoruční podpis a odevzdat nebo poslat poštou na studijní.

Jednotlivé předměty a termíny na ně se vypisuji elektronicky do studijní agendy asi měsíc predem, přitom se týden dopředu ví, kdy bude start zápisu. Kdo se zapomene přihlásit, termín mu je přidělen. Posudek oponenta týden před obhajobou. Nebudu ale psát, která univerzita, když nevím, s kým diskutuji..

Takže shrnuto a podtrzeno, ti, co jsou u nás na podzimní termín už ví konkrétní data.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1780
11.8.20 13:51

Termín státnic se studentům sděluje až potom, kdy je uzavřen zápis na SZZ. V momentě, kdy se uzavře zápis se tvoří jednotlivé komise. Teprve až je toto vše hotové, tak se studentům dává k dispozici rozvrh státnic.
Složení komise se studentům předem nesdeluje, vlastně ani nevím proč.
Posudky mají k dispozici ve stagu cca. 3 dny předem.
Takto je to u nás za běžné situace, teď kvůli covidu a posunutí termínu státnic, dostali studenti posudky několik měsíců předem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50190
11.8.20 13:56

My jsme meli dany termin, kdy budou statnice.
Jestli ti jde o rozpis, kde bude presne cas a den. Tak to nam dali tyden pred statnicemi a jelo se podle abecedy.
K bakalarce jsme meli vetsina vyjadreni oponenta a hodnoceni mesic predem. Takze byl cas se pripravit na obhajobu a ty podnety oponenta. Nekdo to mel tesne, protoze pozde odevzdal praci v poslednim moznem terminu, tak je asi chteli vydusit, ze pozde jim dali ten protokol hodnoceni a doplnujicich otazek pozdeji.
Ale to mel kazdy na svem profilu na webu skoly a zaheslovane. Tak si otevri pocitac a mrkni se, jak to mate.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6790
11.8.20 15:27
@Anonymní píše:
Děkuji za odpověď ale sedím celé dny v matematice a v rámci úspory času mi přišlo jednodušší zeptat se zde. Třeba to zde také někdo řešil.
škola má určitě studijní odd, tajemníka katedry, oslovila bych raději je, než komunitu na emimi

Kontroluješ si email, u nás už informace šly dávno, státnicuje se příští týden

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama