Stavebnice Animal links quercetti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Adrasteia
Závislačka 2971 příspěvků 16.11.14 12:07
Stavebnice Animal links quercetti

Máte prosím někdo tuto stavebnici doma? Ráda bych ji pořídila synovi, ale nejsem si jistá. Byla jsem z ní nadšená, ale našla jsem i špatné recenze, že dílky špatně drží při sobě. Někdo naopak tvrdí, že je perfektní, tak nevím. Za vaše zkušenosti a reakce předem děkuji.

Nejnovější recenze z kategorie Stavebnice a puzzle

Reakce:
Uživatel je onlinetulipán
Závislačka 3888 příspěvků 16.11.14 20:37

Nedrzi a pak nebavi.

Adrasteia
Závislačka 2971 příspěvků 16.11.14 21:06

@tulipán Díky. Tak to asi vzdám…

Závislačka 3888 příspěvků 16.11.14 21:32

@Adrasteia Vyhozene penize. Nektere komponenty byly i spatne odlite, ze v koncich sly prokousnout a urcite jsme meli original.

Spenata
Ukecaná baba ;) 1307 příspěvků 16.11.14 21:38
@tulipán píše:
@Adrasteia Vyhozene penize. Nektere komponenty byly i spatne odlite, ze v koncich sly prokousnout a urcite jsme meli original.

Zcela souhlasím, když jsem tuto stavebnici našla na internetu, byla jsem nadšená, ale dílky v sobě nedrží. Což je škoda, protože si myslím, že jinak by stavebnice měla velký potencionál…

Závislačka 3888 příspěvků 16.11.14 21:50

@Spenata A takovy ranec penez stavebnice stala. Jeste jsem koupila stavebnici vesnice, uz si nepamatuji nazev, a to bylo taky k vzteku.
@Adrasteia Jestli chces stavebnici pro mrne, tak moc doporucuji tuto. Quercetti Dite se od roka trefi kostkou do otvoru, kostka drzi a opravdu motivuje k dalsi akci.

Adrasteia
Závislačka 2971 příspěvků 17.11.14 15:11

@tulipán @Spenata Holky, moc díky, vybírala jsem na internetu dárky k Vánocům a ještě štěstí, že jste mi tak poradily. Přece jen to nestojí pár korun. To už mu radši pořídím ještě jedno lego, to by stavěl pořád :)
@tulipán Dívala jsem se na ni, vůbec nevypadá špatně, ale bojím se, že malého už bavit nebude, přece jen už mu je dvacet měsíců. Asi skončím u toho dalšího Dupla. Ale ještě jednou moc díky.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Tip na výlet: Liberec a okolí

Tentokrát zveme na výlet do Liberce. Projeďte se vlakem, vyjeďte lanovkou na... číst dále >

Články z Expres.cz

5 důvodů, proč má Česko nakročeno k ekologické katastrofě

České luhy a háje procházejí těžkou zkouškou. Kůrovcová kalamita, zemědělské... číst dále >

Dominik Hašek pro Expres: Šikanovali mě, ale i já sám jsem dělal to stejné

Bývalá hokejová legenda, Dominik Hašek (54) od útlého věku žil jenom hokejem.... číst dále >