Reklama

Steeve :-) Romer King

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

leňula2
Echt Kelišová 9022 příspěvků 25.09.10 21:09
steeve :-) Romer King

Ahoj steeve, taky využiju tvých znalostí :-) .
Dceřina váha se blíží k 9 kilům a tak se začínáme poohlížet po nové autosedačce. Moc se nám nechce jít do nové sedačky, protože je to děsně drahý :cert: . Na druhou stranu bychom chtěli kvalitu a bezpečnost. Našla jsem sedačku Romer King. Myslíš, že je vhodná? Prohlížela jsem rozdíl mezi RK RKplus. To plusko má asi navíc tu posuvnou hlavovou opěrku? Je nutná? Je to důležitý bezpečnostní prvek? Asi jo :wink: , že?
Díky moc za odpověď!

Reklama

Reakce:

Lenka76
Ukecaná baba ;) 1364 příspěvků 25.09.10 21:16

ahoj,nejsem steeve,ale jenom nam zrovna pred dvouma dnema prisla tahle sedacka,a je super. hlavne ta operka,mala usne a nepada ji hlavicka, hovi si tam, lehky jsou ty pasy na posouvani,dokonce jsem tu autosedacku sama pripnula do auta, je to fak jednoduchy.vrele doporucuji.a jedna maminka tu psala,ze meli tuhle sedacku,osklive bourali a detatko bylo o.k.to me utrvdilo.ale pockej,co ti napise jeste steeve.

susacek
Zasloužilá kecalka 914 příspěvků 25.09.10 23:05

ahoj leni :)
My mame sice Romer Duo, ale tu operku jsme k tomu dokupovali a nelituji. Meli jsme moznost vyzkouset sedacku i bez operky, ale Davidkovi se v tom blbe spalo, padalo mu hlava. Takhle je spokojeny, ikdyz si na tu operku musel chvili zvykat. No a vetsi bezpecnost s operkou byla hlavnim kriteriem pro nase rozhodnuti.

steeve
Kelišová 6950 příspěvků 26.09.10 11:40

Römer King plus je jedna z nejlepších sedaček 9-18 bez isofixu, takže ji určitě doporučím.
Jinak se dělají modely King plus- ten je s opěrkou hlavy, pak King- ten se již nedělá, neměl opěrku hlavy a King TS plus to byl starší model, také neměl opěrku hlavy, a když se k těm bez opěrky hlavy ta opěrka přikoupila, tak se cenou dostaneme na King plus, takže je vhodnější rovnou koupit King plus. určitě je lepší s opěrkou, nejen kvůli bezpečnosti- je to další vrstva, která eliminuje boční náraz, ale i z hlediska pohodlí, dítěti drží hlavu když usne.

Luňulo, když už mluvíte o tom, že je nákup sedačky drahý, tak jen pro zajímavost- kolik Vás stál kočárek? dle dnešních cen pěkný kombinovaný sporˇták + hluboká stojí cca 10-20t. Kč, dle značky a vydrží na cca 2,5 roku,pak už je na ni dítě velké a sedačka 9-18, která stojí 4,5t. a vydrží dítěti cca 3 roky je mnoho???( a následující 15-36 vydrží dítěti 6 let a stojí cca 3t.) stále někdo píše že jsou sedačky drahé, ale ve srovnání s kočárky jsou levné, a je to hlavně bezpečnostní prvek, na tom by se šetřit nemělo, to raději levnější kočárek, ale kvalitní sedačku.

leňula2
Echt Kelišová 9022 příspěvků 26.09.10 18:45

Steeve naprosto s tebou souhlasím! Chci sice ušetřit na sedačce, ale jen v tom případě, že to nezasáhne do bezpečnosti. Peněz fakt moc nemáme, takže i kočárek máme levný (6000 Kč) :-) . Proto se právě ptám, jestli je hlavová opěrka důležitá. Takže je a tak se budem dívat po Romer King plus z druhé ruky :palec: . Díky moc za odpověď

susacku Díky za předání zkušeností!

Leni Tobě taky!

makumba13
Nováček 2 příspěvky 30.01.12 23:38
prosím o radu - autosedačka

steeve, můžeš mi prosím aktuálně poradit, doporučit nějakou autosedačku? jsme na váze necelých 10 kg. Díky moc :kytka:

steeve
Kelišová 6950 příspěvků 31.01.12 08:19
makumba13 píše:
steeve, můžeš mi prosím aktuálně poradit, doporučit nějakou autosedačku? jsme na váze necelých 10 kg. Díky moc :kytka:

odpověděl jsem v mailu, co jsi mi poslala.

makumba13
Nováček 2 příspěvky 31.01.12 11:16
:)

jj, díky moc.. bez tohoto příspěvku by mě to nenechalo napsat Ti mail ;) .. zrovna ho čtu, ještě se Ti určo ozvu. Díky moc a hezký den :kytka:

ArumLily0
Ukecaná baba ;) 1087 příspěvků 11.01.16 22:22

@steeve Dobrý den. Jaký máte názor na tuto sedačku ohledně bezpečnosti http://m.heureka.cz/…-stone-grey/ a jaký je rozdíl mezi 2014 a 2015? Případně jakou jinou by jste mi doporučil? Děkuji moc! :palec:

steeve
Kelišová 6950 příspěvků 12.01.16 09:16

@ArumLily0 Römer King II byla v testech 2015 nejlepší z kat. 9-18 kg, má 4*, takže určitě doporučím, modely 2014 už určitě nejsou na trhu, a od 2015 se ničím nelišily, nyní jsou na trhu už modely 2016, ty mají změnu pouze v barvě potahu, ale jsou dražší: http://autosedacky.mimishop.cz/detail.php?…
modely 2015 vyjdou o 700 levněji: http://autosedacky.mimishop.cz/detail.php?…

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >