Stěhování do Dubaje

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
17.5.22 22:15

Stěhování do Dubaje

Dobrý večer.
Mám tu někoho kdo má zkušenost nebo zná někoho takového kdo bydlel a pracoval v Dubaji ve SAE? Chtěla bych se tam přestěhovat a pracovat jako delegátka pro českou cestovku nebo jako servírka (v Čechách už mě opravdu nic nedrží a potřebuji změnu a taky si splnit svůj,,puberťácký sen”). Mám maturitu z obchodky a anglicky umím dobře. Je mi 28 a mám pracovala jsem jako sekretářka a ve směnárně. Jak je to tam s bydlením? Pojištění? Vízum? Pracovní povolení? Kolik si tam průměrně člověk vydělá? Potřebuji nějaký certifikát o úrovni AJ?
Mimo jiné nevíte, jestli nevíte jaké cestovky nabírají na práci v SAE? Nebo jak najít nějaké nabídky práce v restauraci či hotelu (na internetu nic moc není).
Byla bych Vám moc ráda za Vaše odpovědi. :D :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1767
17.5.22 22:43

Co se cestovek týče, české neoslovuj. Na místě se poohlédni po travel agenturách. Třeba, co se specializují na incoming českých turistů.
Se zbytkem neporadím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
537
17.5.22 23:12

Jedná moje známá tam jela v 26 dělat pozemní letušku pro Emirates - říkala, že požadovali 3 jazyky, ochotu naučit se ten jejich, VŠ výhodou. A pak jsem ji víckrát neviděla ani o ní nic neslyšela. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
534
17.5.22 23:19

Znám pár lidí, co tam bydleli, ale i co tam
Stále bydlí, někteří pracovali pro Emirates, takže tam bydleli a žili, dokud s nimi létali, asi 2 ještě stále létají a bydlí tam, každopádně ti tam všichni šli už se smlouvou podepsanou a vizem a všechno za ně vyřídili Emirates…jinak mám pak známé, co tam dělají třeba v různých mezinárodních firmách na různých pozicích, ale opět, všechno měli vyřízeno už než tam šli (vízum, pojištění, ubytování atd) - všechno jim to vždy zařídily ty firmy, u kterých pracují, aspoň co jsem pochopila, jinak kolik si tam vydelas, to ti asi neřeknu - jako kámoši, co lítali s Emirates, tak měli plat okolo 80 tisíc prý měsíčně, ale pokud byli na vyšší pozici, tak klidně 120 tisíc měsíčně, ostatní známí, tak co tam pracuji, tak říkali, ze průměrný plat je tam tak 100-110 tisíc měsíčně, takže asi tolik.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
20810
17.5.22 23:33

Na facebooku najdeš české a slovenské expatské skupiny i z dubaje, možná bude praktičtější ptát se tam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35648
18.5.22 09:15

Dubaj je na náklady živobytí velmi drahá. Na pozici obslužného personálu, třeba v restauracích, pracují námezdní síly z chudých asijských zemí, ošklivě řečeno podřadná pracovní síla. Placeni jsou mizerně, často odkázaní na převážně na dýška. Bydlí v početných skupinách a to rozhodně ne v centru. Např. ve čtvrti Karama, ve které se necítíš dobře ani ve dne.Pro zajímavost, jménem už ani nefiguruje na lince metra, byla přejmenována ( raději? :think: )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat