Stěhování, kam nechci

Anonymní
13.3.16 22:28

Stěhování kam nechci

Dobrý večer,
tohle je moje první diskuze zde :mavam:

Řeším hrozné dilema, jsem chvíli těhotná a už mám jedno dítě (6 let)a máme se odstěhovat půl hodiny cesty od mého domova.To město se mi hrozně nelíbí, je takové ´´průmyslové´´,na náměstí není skoro nikoho vidět, mám z toho hrůzu. Když už si představím tam bydlet, tak přemýšlím jaké dny budu moct jet zpět domů :,(
Jenomže jsem hloupá a došlo mi to pořádně až teď když jsem těhotná-ta představa co tam budu s dětmi dělat 8o?
Přítel říká, že budu u toho dál pracovat, to je sice fakt..ale pořád je to něco jiného. K tomu, že tam nechci mi řekl, že to měl vědět dřív. Takže si teď připadám jako blbec, který dělá bordel. Chápu o ho, že ho to naštvalo, on se tam těší buduje byt podle sebe a má tam práci. Ale v té je od rána do večera, takže další mínus pro mě :/

Nevím co dělat

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4015
13.3.16 22:32

Tak pulhodiny neni zadna hruza…co to je za mesto? Neco tam asi bude, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.3.16 22:34
@evill píše:
Tak pulhodiny neni zadna hruza…co to je za mesto? Neco tam asi bude, ne?

Jo, ale to město je prostě ošklivý..jsou tam fabriky

• Citovat
  • Nahlásit
ferret
13.3.16 22:34

Opravdu jsi to měla vědět a říct dřív. Teď by ti mohlo pomoct zjistit si, co se v tom městě dá dělat, co je tam v okolí… zkrátka najít něco pozitivního. A každopádně půl hodiny „domů“ není žádná vzdálenost, klidně tam můžeš denně jezdit :-) Já když chtěla z okraje Prahy vyjet na kole, tak půl hodiny trvalo jen to, než jsme se vymotali někam mimo ten největší provoz. Do práce jezdím denně hodinu, když jsme bydleli v Praze, tak třičtvrtě, takže fakt nevidím důvod truchlit.

• Citovat
  • Nahlásit
26534
13.3.16 22:36

Snad nebude tak zle. Jaké je to město? Něco na něm určitě fajn je. Máš tam někoho známého? Dítko tam bude chodit do školy, najde si kamarády..s mimcem někam vyrazis, i v malinkych městech bývají aktivity pro těhotné a děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Tunrida
13.3.16 22:37
@Anonymní píše:

A vy budete bydlet mezi těmi fabrikami? :nevim: To jsi opravdu nevěděla dřív, že se ti to město nelíbí? To se tak normálně řeší ještě před tím, než se na to bydlení kývne. Jdete do nájmu nebo jste byt koupili?

• Citovat
  • Nahlásit
26534
13.3.16 22:38
@Anonymní píše:

To jsi nevěděla dřív? Vždyť to město je blízko tvého současného? Já teda vím jak vypadají města v našem kraji. Já jsem z Ostravy a její historii a génius loci miluju. V malém městě u lesa bych se necítila. To vím a proto tam nelezu. To sis všimla fakt brzo že se ti to město nelíbí.
A není to jen nechuť se stěhovat obecně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
609
13.3.16 22:43

Vím jaké to je taky bydlím tak kde se mi vůbec nelíbí, k našim to mám celkem z ruky, kamarádky mám taky mimo… takže jsem vlastně věčně sama bud s přítelem nebo se psem.. o to víc času trávím na netu s kamoškama.. prootže tady se nedá dělat vůbec nic… dítko teprv plánujeme.. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34519
13.3.16 22:52

Třeba jen panikaříš, když má stěhování skutečně přijít.

Já taky panikařila při stěhování na okraj Prahy do baráku. Do té doby jsem byla furt v centru. A v pohodě. Ale za Prahu bych nemohla, kamkoliv, i blízko - do říčan, Pruhonic, nehvizd, horoměřic, prostě ne-e, vím to na 100%, takže bych s tím nikdy nesouhlasila.

A když jsi jednou souhlasila, tak jsi to tehdy asi promýšlela. A teď z tebe mluví strach.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1326
13.3.16 23:04
@Anonymní píše:
Dobrý večer,
tohle je moje první diskuze zde :mavam:

Řeším hrozné dilema, jsem chvíli těhotná a už mám jedno dítě (6 let)a máme se odstěhovat půl hodiny cesty od mého domova.To město se mi hrozně nelíbí, je takové ´´průmyslové´´,na náměstí není skoro nikoho vidět, mám z toho hrůzu. Když už si představím tam bydlet, tak přemýšlím jaké dny budu moct jet zpět domů :,(
Jenomže jsem hloupá a došlo mi to pořádně až teď když jsem těhotná-ta představa co tam budu s dětmi dělat 8o?
Přítel říká, že budu u toho dál pracovat, to je sice fakt..ale pořád je to něco jiného. K tomu, že tam nechci mi řekl, že to měl vědět dřív. Takže si teď připadám jako blbec, který dělá bordel. Chápu o ho, že ho to naštvalo, on se tam těší buduje byt podle sebe a má tam práci. Ale v té je od rána do večera, takže další mínus pro mě :/

Nevím co dělat

Pokud citis takovy odpor, tak to nedelej. Zivot je vicemene jenom o pocitech a neni tak dlouhy… Pokud je jina moznost, coz je podle me vzdycky, nestehuj se do mesta, ktere se ti vubec nelibi. Nebudes tam stastna = nebude nakonec stastna ani tvoje rodina. Preji hodne sily ke spravnemu rozhodnuti :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9206
13.3.16 23:05

By me zajimalo, co to je za mesto. Jsi anonym, tak muzes prasknout.

Uvidis, az se tam s nekym seznamis, tak ti poradi. Zas tak hroz y to byt nemuze ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2687
13.3.16 23:08

Ty prumyslove město, to nemůže byt dneska tak hrozny, ne? :mrgreen: Clovek by si predstavil, ze vam bude pod okny kourit komin :think:
Asi mate k tomu stehovani nejaky duvody, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2687
13.3.16 23:08
@adlita píše:
Pokud citis takovy odpor, tak to nedelej. Zivot je vicemene jenom o pocitech a neni tak dlouhy… Pokud je jina moznost, coz je podle me vzdycky, nestehuj se do mesta, ktere se ti vubec nelibi. Nebudes tam stastna = nebude nakonec stastna ani tvoje rodina. Preji hodne sily ke spravnemu rozhodnuti :hug:

Hodne lidi nemá rado zmeny, nekdy je třeba se premoct.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34519
13.3.16 23:10
@adlita píše:
Pokud citis takovy odpor, tak to nedelej. Zivot je vicemene jenom o pocitech a neni tak dlouhy… Pokud je jina moznost, coz je podle me vzdycky, nestehuj se do mesta, ktere se ti vubec nelibi. Nebudes tam stastna = nebude nakonec stastna ani tvoje rodina. Preji hodne sily ke spravnemu rozhodnuti :hug:

Jenže podle popisu, ona už s tím souhlasila :nevim:
Její muž tam buduje byt a ona náhle couvá.

Jak by to asi vypadalo, kdyby třeba někdo chlapovi, co má náhle bobky před svatbou řekl: pokud si nejsi jistý, tak to nedělej, když nebudeš šťastný, tak ani rodina ne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2687
13.3.16 23:10

A fakt by pomohlo uvest to město, třeba to tam někdo zna a ukaze ti svetle stranky toho města. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat