Stále stejně slabé čárky na testu

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.18 18:00
Stejné čárky na testu

Ahoj,
Mam uz 5 dni po terminu MS. V pondeli jsem delala test od dr.maxe byla tam sloboucka carka. Testy jsem zkoušela kazdy den az do dneska a testy jsou uplne stejne. Carka vůbec nesili. Zacinam mit už obavy, ze to nedopadne dobre :( mate nektera zkušenost. Ze carky zacaly silit dele? Dekuji

Reakce:

Helileli
Závislačka 2958 příspěvků 27.09.18 18:11

Tak sis místo těch testu mohla zajít v úterý a dnes na krev a mohla jsi bádat nad prokazatelnou koncentraci HCG v krvi místo nad tou orientační na testu. Přestala bych testovat, akorát se zbytečně stresujes.

kacakaca
Závislačka 2584 příspěvků 27.09.18 19:23

Lehce se radi, tezko se dela, ale nejlepsi, co ted muzes udelat: naplanuj si nejakou cinnost (vylet, uklid, sport) s tim, ze to ted poustis z hlavy a test si udelas za tyden. Rozdil v carce bude evidentni a stravis tyden lip nez procitanim diskuzi a zkoumanim carky.

K.topi
Povídálka 12 příspěvků 02.10.18 19:54

stejný případ… :roll: Zítra asi zavolán na gyndu a zeptám se, zda přijít nebo počkat. MS jsem měla dostat včera..

K.topi
Povídálka 12 příspěvků 02.10.18 19:54

.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.18 07:59

@K.topi byt tebou jeste pockam.mas slušnou tu druhou čarku. A kdyz ms mela přijít teprve vcera :nevim:
Ja mela pořád stejnou i tyden po vynechani..

K.topi
Povídálka 12 příspěvků 04.10.18 21:56
@Anonymní píše:
@K.topi byt tebou jeste pockam.mas slušnou tu druhou čarku. A kdyz ms mela přijít teprve vcera :nevim:

Děkuji, už jsem se tak nějak hodila do klidu, budu testovat jednou za dva dny.. teď už je poznat, ze čárka sílí a na gyndu vydrzim min 14dni :) byla jsem vystrašená, i prz jsem se necítila vůbec dobře, ale už je to Ok ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 06:32
@Anonymní píše:

A jak to dopadlo? Mám také stále stejnou, už po terminu ms :nevim:

K.topi
Povídálka 12 příspěvků 10.10.18 12:26
@Anonymní píše:
A jak to dopadlo? Mám také stále stejnou, už po terminu ms :nevim:
zesílila ;) u dr jsem ještě nebyla..
první test je z 28.9. A poslední z 5.10., takže ze sotva viditelné na plnou to zesílilo ta týden.. ;) mS jsem měla mít 2.10.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 13:29

@K.topi Tak to je fajn, držím pěsti :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 13:31
@Anonymní píše:
Ahoj,
Mam uz 5 dni po terminu MS. V pondeli jsem delala test od dr.maxe byla tam sloboucka carka. Testy jsem zkoušela kazdy den az do dneska a testy jsou uplne stejne. Carka vůbec nesili. Zacinam mit už obavy, ze to nedopadne dobre :( mate nektera zkušenost. Ze carky zacaly silit dele? Dekuji

A u Tebe to dopadlo jak?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 09:15
@Anonymní píše:
A u Tebe to dopadlo jak?

Nedopadlo, test stále stejný, 10 dní po vynechání se mi rozjela menstruace..
nevím, jestli je to správně, ale teda zamklé těhotenství?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 10:25
@Anonymní píše:
Nedopadlo, test stále stejný, 10 dní po vynechání se mi rozjela menstruace..
nevím, jestli je to správně, ale teda zamklé těhotenství?

To je mi líto :( Mám to podobné. Biochemické těhotenství bych řekla

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 10:45
@Anonymní píše:
To je mi líto :( Mám to podobné. Biochemické těhotenství bych řekla

no je to škoda, miminko by jsme si přáli moc. už jsem si představovala jak to příteli oznámím.
ale nezažila jsem si to poprvé, takže jsem se už jen modlila, ať nemusím na revizi a tělo se vyčistí samo.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >