Stejné školní batohy?

2477
11.7.20 13:50

Stejné školní batohy?

Ahoj. Syn nastupuje do první třídy a vybrat s ním batoh je velký problém. Nic se mu nelíbí. Aspoň vím, že mu aktovky nesedí, batohy ano.
Spolužák se ve školce pochlubil svým batohem a on by chtěl stejný.
Koupily by jste mu stejný? Bojím se, aby si je neměnili.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1535
11.7.20 13:53

Tak ho podepis.. Určitě bych koupila, kdyby se líbil, já ho nosit nebudu.. Tedy aspoň doufám :blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21106
11.7.20 13:54

Je to normální, že děcka mají stejný. Dala bych na zip nějaký přívěsek, aby se to odlisilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17464
11.7.20 13:56

Koupila bych, jak vis, ze kdyz vyberes jiny, ze ho nebude mit zas jine dite ve tride? Si na něj může dat nejaky reflexni pasek, odznak apod, aby si ho poznal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1958

Tak mu na něj dej reflexní přívěšek a je vyřešeno :mrgreen: Pokud mu dobře sedí a líbí se, tak bych koupila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14362

Počkej jak bude druhá máti naštvaná :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49641
11.7.20 14:01

Koupila bych stejny, kdyz si ho preje a nejak oznacila.
Muj syn mel jasnou volbu, ale jemu sedi aktovka Emipo a k tomu doplnky stejne. On zboznuje a obdivuje hasice, policajty. Uplne se v nich vidi. Takze vyber byl jasny.
My mame jistotu, ze to ho neopusti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2477
11.7.20 14:03
@Jahru píše:
Tak mu na něj dej reflexní přívěšek a je vyřešeno :mrgreen: Pokud mu dobře sedí a líbí se, tak bych koupila

Takhle jsme měli řešené batůžky ve školce, a stejně jsme si dávali pozor jestli nebereme ten druhý.

@Kriss Tina píše:
Koupila bych, jak vis, ze kdyz vyberes jiny, ze ho nebude mit zas jine dite ve tride? Si na něj může dat nejaky reflexni pasek, odznak apod, aby si ho poznal.

S tím počítám, že se to může stát, ale proč tomu chodit naproti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2477
11.7.20 14:04

Takže když to shrnu, všechny by jste koupily stejný. Tak asi teda ano, vezmu ho do té prodejny a když se mu nebude líbit jiný, dostane ten onen :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5491
11.7.20 14:06

Holky Ti poradily a Ty napises, ze proc tomu chodit naproti…tak ted mi uniká smysl diskuze na tema „stejný batoh“. Matka neni schopna si poradit sama s vyberem skolniho batohu…opravdu žasnu nad dotazama na emiminu. Zlatý trollové! Tam se člověk občas pobaví

Příspěvek upraven 11.07.20 v 14:06

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51019
11.7.20 14:06

@Lidym klidně, pokud by se mu líbil tak je to jedno. Malá si vybrala taky jeden určitý a žádný jiný se jí nelíbil. na mne moc světlý a já chtěla tmavší tak má ten co chtěla. Ve třídě je jediná a i kdyby ne tak stačí otevřít a poznala by si ten svůj ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49641
11.7.20 14:08

My treba bydlime celkem kousek od vyrobce Emipa. Do podnikove prodejny si muze zajet kazdy libovolne. Takze v nasi skole je casto videt prave tahle aktovka. Ze spousta z nas podporuje vyrobce v kraji. Je tedy dost mozne, ze stejnou aktovku ve tride u syna bude mit i jine dite. Stejne to bylo u dcer. Neresim. Oznacime a hotovo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19587
11.7.20 14:13

Ja bych mu stejny nekoupila. Jestli ho ma kamarad, bude se jim to plest. Vysvetlila bych mu, proc to neni vhodne a nechala ho vybrat jiny. Jestli si jiny nevybere, smula, vyberu mu ho sama. Nevidim duvod vychazet detem vstric uplne ve vsem. Mne by tedy dost vadilo, kdybych mela resit, ze mam doma opet kamaraduv batoh, protoze si nedokazal v dnesni dobe nadbytku vybrat jiny a rodicum se to nechtelo resit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
153
11.7.20 14:13

Ne, budete to resit kazdou chvilku, ze vecer doma pri chystani tasky zjistite, ze ma batoh toho druheho. Kluci jsou dost lajdaci v tomhle, nejakej privesek na zipu resit nebudou, az v rychlosti pri odchodu capnou prvni tasku co bude vypadat jak jeho. A jak se tu psalo vyse, druha matka bude nejspis nastvana, kdyz zjisti, ze jste vybrali stejny zamerne a pri kazdy vymene vam to bude davat sezrat, ja bych teda nastvana byla. Vybirala jsem batoh ze starsi serie prave abych co nejvic zamezila tomu, ze bude mit ctvrtka tridy stejny, jelikoz mu sedela znacka hodne popularni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2477
11.7.20 14:15

@Pavlička To bude asi tím, že jsem na vážkách a chci vědět, jak by se rozhodli ostatní. Je super, že jsi tak sebejistá a nad ničím neváháš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama