Reklama

Štěně a výkaly

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lůů111
Povídálka 41 příspěvků 02.09.18 09:02
Štěně a výkaly

Dobrý den. Prosím o radu a pomoc. Nevím si už rady.. Mám doma tříměsíční štěně a pokaždé když udělá potřebu tak ji hned chce sníst nebo venku když někde vidí výkal tak ho chce sníst. Nevite proč to dělá. Četla jsem že to prý štěňata nebo psi dělají protože jim něco chybí ale nevím co by ji mělo chybět. Děkuji za jakýkoliv rady.

Reklama

Reakce:

Russet
Extra třída :D 10881 příspěvků 02.09.18 09:11
@Lůů111 píše:
Dobrý den. Prosím o radu a pomoc. Nevím si už rady.. Mám doma tříměsíční štěně a pokaždé když udělá potřebu tak ji hned chce sníst nebo venku když někde vidí výkal tak ho chce sníst. Nevite proč to dělá. Četla jsem že to prý štěňata nebo psi dělají protože jim něco chybí ale nevím co by ji mělo chybět. Děkuji za jakýkoliv rady.

A krmíš ho pravidelně stravou určenou pro štěně? Vidělo to nejspíš u feny, tak to opakuje po ní. Musíš to hned uklidit. A naučit, že se to nedělá. Mělo by ho to přejít.

Lůů111
Povídálka 41 příspěvků 02.09.18 09:17
@Russet píše:
A krmíš ho pravidelně stravou určenou pro štěně? Vidělo to nejspíš u feny, tak to opakuje po ní. Musíš to hned uklidit. A naučit, že se to nedělá. Mělo by ho to přejít.

Ani pravidelně a mám happy dog čím začala ho krmit chovatelka která nám ho dala takže co se týče stravy by ji nemělo nic chybět..

Manhattan
Závislačka 3694 příspěvků 02.09.18 09:37

Nic mu nechybí, to štěňata prostě někdy dělají (říkal veterinář). Náš pejsek to dělal, tak jsem mu u toho bobku vždycky podržela čumák a zařvala fuj a časem se to odnaučil.

Afrikana
Zasloužilá kecalka 572 příspěvků 02.09.18 09:51

@Lůů111 Zalezi take, jaky Happy Dog mate. Obecne to neni zadne skvele krmivo.

MáškaMarie33
Kecalka 186 příspěvků 02.09.18 10:01
@Lůů111 píše:
Ani pravidelně a mám happy dog čím začala ho krmit chovatelka která nám ho dala takže co se týče stravy by ji nemělo nic chybět..

Přesně, zrovna Happy dog není vůbec kvalitní krmivo, změňte ho postupně, např na Barking heads, Annamaet, Marp, No fresh, Go natural, Akela, Wolfsblut, aj. A večerní dávku můžete dávat vařené nebo syrové maso s vařeným bramborem nebo rýží, zeleninou a vitamíny.

gebča
Stálice 71 příspěvků 02.09.18 20:50

Buďto to štěně vidělo u feny, pak je třeba hlídat a být prostě rychlejší a včas použít „absolutní zákaz“ - FUJ, nebo mu něco chybí ve stravě. Používané granule bych neoznačila za nejlepší volbu a rozhodně bych zvolna převáděla na něco lepšího. Jinak bych ihned koupila Hylak (humánní volně prodejné probiotikum), nakapala na piškoty (protože je to nakyslé) a počkala 14 dní.

Anik
Ukecaná baba ;) 1447 příspěvků 02.09.18 21:14

Naše to dělala taky, přestává až teď v roce a čtvrt, krmíme BRITem v kombinaci s vařeným masem, vnitřnosti, mrkev, rýže,.....nic nepomáhala, jen prostě být rychlejší, což se ne vždy bohužel povedlo, pokaždý nahlásit FUJ, no ale říkám, pomalu přestává až teď :(

Uživatel je onlineMarkéta80
Hvězda diskuse 39626 příspěvků 02.09.18 21:19

@Lůů111 tak to by chtělo kvalitnější stravu ;) . Naše to naštěstí nedělá a jinak hlídat, nic jiného nezbývá ;)

Lůů111
Povídálka 41 příspěvků 02.09.18 22:05

Všem moc děkuji. Zkusím kouknout na lepší granule a hlídat ji více, snad přestane

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >