Reklama

Mainská mývalí kočka - zkušenost

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kassor
Kecalka 373 příspěvků 31.08.18 20:09
Mainská mývalí kočka zkusenost

Mate nekdo Mainskou myvali kocicku doma?? Dlouho vybiram, jakeho mazlicka si poridit a byla mi doporucena tahle krasna kocka. Ale neznam nikoho, kdo ji ma… :nevim: Koukam i na chovne stanice, ale rada si necham nejakou osvedcenou doporucit. Jine zviratko v domacnosti nemame, az na nasi 4letou dcerku :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Martina 94
Zasloužilá kecalka 777 příspěvků 31.08.18 20:14

Ahojky to je taková ta velká ne? No ono na ni budeš mít problém vše sehnat jako na eshopu to seženeš ale potřebuješ třeba vetsi záchod atd to hlavně..všude třeba u nás prodávají jen na obyc kočky a ta výbava tým pádem bude dražší :-) já mám kočky dvě ale obyč domácí a teďka štěně :-)

Kassor
Kecalka 373 příspěvků 31.08.18 20:19

@Martina 94 je to ta velika :D. Ale o to vic ma byt klidna a vlidna ( dle povahovych rysu)… Ja s tim i pocitam, ze vsechno objednam pres net. Ono chvilku potrva, nez nam z toho kotatka vyroste… Cim vic o ni ctu, tak tim vic se mi libi.. A asi bych vic brala kocourka… Mam moc rada zvirata a uz jen cekame, jestli manzelovi vyjde negativni test na alergii a jdeme do toho :palec:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9633 příspěvků 31.08.18 20:20

Wc apod není problém ;) dnes uz bezne mají velké kryté toalety i třeba v petcentru. Mainky jsou podle mne dobra volba, povahově jsou mile. Ale dvě věci - mají polodlouhou srst a je potřeba se o ni starat. Cely život kočky, takže si to zvažte. A pak samozrejme fakt, ze jsou proste velké. Jako fakt velké :mrgreen: a tudíž težké na nějaké nošení, cestu k veterináři a tak

Martina 94
Zasloužilá kecalka 777 příspěvků 31.08.18 20:23

A je teda hodně chlupatá no budete mít všude chlupy tak i na to se připravit ..

Fonty
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 31.08.18 20:24

@Kassor rodiče měli dvě a my máme taky dvě… zkušenosti jsou takové že jsou fakt nádherný ale ty co máme a měli rodiče nebyly extra tulící…a hrozně chlupů všude..chce to vycesavat a smířit se s jejich osobností " mám tě na háku" :mrgreen: mě se hrozně líbí rasa ragdoll neboli hadrová panenka…

ka2ka
Extra třída :D 12663 příspěvků 1 inzerát 31.08.18 20:24

jej po té toužím měli jsme křítenku maninské nádherná a úžasná povaha

Martina 94
Zasloužilá kecalka 777 příspěvků 31.08.18 20:25

@Tichošlápek tak já to brala tady u nás, že jo :-) tady nejsou k sehnání tak velké toalety jediné objednat :-)

Tichošlápek
Echt Kelišová 9633 příspěvků 31.08.18 20:25

@Fonty ragdoll je podle mne i lepší k dítěti :) a jsou hrozne ňuchmací

Fonty
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 31.08.18 20:26

Jo a záchod máme normal… ze zverimexu a otevřený :nevim:

SlečnaDahlia
Ukecaná baba ;) 1710 příspěvků 31.08.18 20:26
@Martina 94 píše:
Ahojky to je taková ta velká ne? No ono na ni budeš mít problém vše sehnat jako na eshopu to seženeš ale potřebuješ třeba vetsi záchod atd to hlavně..všude třeba u nás prodávají jen na obyc kočky a ta výbava tým pádem bude dražší :-) já mám kočky dvě ale obyč domácí a teďka štěně :-)

Není důvod, proč by výbava měla být dražší. Mainka v pohodě snese záchod z těch větších, co běžně prodávají v zoo shopech, a pokud by zakladatelka chtěla nějaký extra, objedná si normálně přes net a ještě ušetří. Snad to jediné, co mainka potřebuje navíc oproti většině jiných koček, je pořádnější kartáč (nejlépe furminátor nebo něco podobného) a samozřejmě jako všechny větší kočky toho více sežere.

Ijen
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 31.08.18 20:29

Jsou krasne, udrzba chlupu narocnejsi nez u britek treba, jsou velke, hlavne kocouri a co ja mam zkusenost tak nejsou uplne stastne jenom v byte.

Martina 94
Zasloužilá kecalka 777 příspěvků 31.08.18 20:30

@Kassor no ono i když mu vyjde pozitivní tak ono to bude možná chvíli trvat ale on si na ten alergen s te kočky zvykne :-) moje máti má 2 kočky a její ji nevadí ale jen proběhne cizí kočka tak by se ukychala :-) no my teďka prave máme štěně a přítel taky občas kýchá přesto psi má od mala.. nevím no ale jsme na baráku takže to ke trochu výhoda no mužu dat pejska ven vysát uklidit atd ..( třeba, když je v práci)

Fonty
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 31.08.18 20:31
:)

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1622 příspěvků 31.08.18 20:31

Já měla Mainu,kočičku. Kupovali jsme ji jako čtyřměsíční kotě. Nikdy nevytáhla drápy,ale byla to mňaudáma. Nechala se pohladit,ale nechtěla se nijak extra chovat. Přišla se pomazlit,ale jinak měla ráda svůj klídek. Srst jí ani tolik nelínala,narozdíl od kocoura,který byl kříženec norské lesní a zdědil po ní taky polodlouhou srst. Jeho vatička byla všude. Je potřeba ji pravidelně česat,je to klidné a mírumilovné plemeno. Najdete si na Stream.cz pořád slavní neznámí p. Libora Šulu,je to chovatel Mainských mývalých koček a natočili s ním úžasně půlhodinové video. Tam si sama uděláte obrázek.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Osobní tragédie první dámy Hany Benešové. Nikdy neměla vlastní dítě

Hana Benešová je nejvýraznější a možná nikdy nepřekonatelnou první dámou... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama