Štěně sežralo tampon

Anonymní
2.2.20 12:02

Štěně sežralo tampon

Ahoj, stalo se to taky nekomu z Vás?
Vcera mi štěně vlitlo do odpadků. Jak slyšela, že se blížím do kuchyně, tak utekla do pelíšku. Vše jsem uklidila.
Potom si venku ublinkla žaludeční šťávy.
Dnes jsem ji v bobku našla nějaká vlákna, o hodinu později vyblila cely tampon 8o Původně jsem plasila, co to je, pak jsem si všimla šňůrky.
Volala jsem veterinářce a ta mi řekla, at ji pozoruji, ale že by to melo byt v poradku :nevim:
Teď sedím a pořád ji hypnotizuji :zed:
Stalo se Vám to někdy? Jakou nejneobvyklejsi vec Vam pes sežral?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
2.2.20 12:06

Tak teď jsem se poblila taky. :poblion: Nezbývá než ho sledovat :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
217
2.2.20 12:11

Náš pes sežral celý igelitový pytlík, který k nám na zahradu přiletěl když docela dost foukalo. Všimli jsme si z okna že ho žere a než jsme doběhli ven, už bylo po pytlíku. Taky jsem hned volala na veterinu, tam nám taky řekli ať ho pozorujeme a kdyby něco tak hned přijet. Naštěstí to v pohodě vykadil, ale měla jsem strach že se mu to tam nějak zauzluje nebo něco. Ty psi jsou jak popelnice, sežerou všechno :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.2.20 12:15

Podle mě pokud to vyšlo celé ven, tak to bude dobré.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.2.20 12:17

@Jdani Aspoň trochu jsi me uklidnila :kytka: Ale stejne mam strach, mame teprve 2 měsíce a ani nechapu, jak ji to pres tu tlamu mohlo projít 8o Po zvracení šla spát.

• Nahlásit
  • Citovat
217
2.2.20 12:26
@Anonymní píše:
@Jdani Aspoň trochu jsi me uklidnila :kytka: Ale stejne mam strach, mame teprve 2 měsíce a ani nechapu, jak ji to pres tu tlamu mohlo projít 8o Po zvracení šla spát.

Uvidíš že to bude v pohodě :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1270
2.2.20 12:26

Myslím, že štěně bude v pořádku. Nám před lety štěně zblajzlo náramkové hodinky, dámské s koženým páskem. Zjistili jsme to až když mi je po dvou dnech vyblinkalo do postele. A všechno bylo v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
381
2.2.20 12:52

Mně pes sežral jako štěně ho*no, zřejmě lidské. :poblion: :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21943
2.2.20 12:54
@Anonymní píše:
Ahoj, stalo se to taky nekomu z Vás?
Vcera mi štěně vlitlo do odpadků. Jak slyšela, že se blížím do kuchyně, tak utekla do pelíšku. Vše jsem uklidila.
Potom si venku ublinkla žaludeční šťávy.
Dnes jsem ji v bobku našla nějaká vlákna, o hodinu později vyblila cely tampon 8o Původně jsem plasila, co to je, pak jsem si všimla šňůrky.
Volala jsem veterinářce a ta mi řekla, at ji pozoruji, ale že by to melo byt v poradku :nevim:
Teď sedím a pořád ji hypnotizuji :zed:
Stalo se Vám to někdy? Jakou nejneobvyklejsi vec Vam pes sežral?

Boty rozkousal. Vložky a podobné chuťovky byly bezpečně uloženy v zavřeném koši nebo ne v jejich dosahu. Jestli vyšel celý, je to OK.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1261
2.2.20 13:03
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
61
2.2.20 13:30

Mě taky pes ukradl a sežral tampon.. Pak to vyblil a já se málem poblila taky.. Nechutný.. Ale je v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3848
2.2.20 13:35

Od vet mam radu. Naredit peroxid s vodou, do strikacky a do tlamy. Vyzvraci to a budes klidnejsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.2.20 14:10

Myslím, že to bude ok, jestli nezblajzlo další chuťovky. Tampón je vyzvracený, něco třeba vykadí a bude to dobré. A co nejneobvyklejšího jsem slyšela? Známé se zfetoval pes. Na veterině vzpomínala, jaké všechny drogy doma mají, a že toho nebylo málo. Psa mi bylo líto.

• Nahlásit
  • Citovat
2.2.20 14:12

Náš dalmatin sezral pytlík hašlerek. Byli nasypané v misce na stole. Druhý zase v noci srazil vánoční stromeček a sežral všechny čoko figurky včetně obalu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5157
2.2.20 14:22

Jo, zvlášť starší čuba byla expert na sežrání nepoživatelných věcí. Když to shrnu v rychlosti tak během prvního půl roku sežrala bez následků toto: Kilo cucacích bonbónů včetně lesklých obalů a misky z kukuřičného šustí (pak ještě týden kadila lesklé papírky a dva dny byla v cukrovém rauši), pytlík syrového popkornu do mikrovlnky i s tím papírovým obalem (kadila vodopád žlutých kuliček), tři intimky co měla v háracích kalhotkách (dvě šly vrchem, jedna spodem), půlku izolace z metrové prodlužovačky, jedny nošené pánské trenýrky, půl tuctu nosných dámských kalhotek (kvůli těm se prokousala plastovým košem na odpadky). Kolikrát byl vyplněný koš ani nepočítám, nakonec jsme na víku koše měli položenou dlažební kostku. Pokaždé to byla návštěva u veterináře a potom co se doktor přestal smát nám řekl to samé, štěně pozorovat a kdyby ztratilo jiskru a bylo letargické tak okamžitě volat a přijet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama