Štěpán/ Matyáš/Tadeáš/Jakub KLOC?

Anonymní
15.4.20 11:51

Adam/ Štěpán/ Matyáš/Tadeáš/Jakub?

Krásný den, jaké jméno se vám líbí k příjmení Kloc? Zároveň i s přihlédnutím k domácím obměnám jména. Svátek kolem Vánoc nám nevadí. První dítě je narozené kolem Vánoc.
Favority máme Štěpán/Matyáš/Jakub/Tadeáš.
Nebo máte jiný tip?

Příspěvek upraven 20.04.20 v 14:56

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
54574
15.4.20 11:53

Asi ten Stepan pasuje nejvic nebo mozna Tadeas.
Jakub drhne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5165
15.4.20 11:55

Ta háčkovaná jména jsou k vašemu příjmení taková ušišlaná. A Jakub se špatně vyslovuje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.4.20 12:00

Mně se ještě líbil Adam. Ale už jsme ho vyřadili. Je jich v okolí moc :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
21805
15.4.20 12:05

Ani jedno. Štěpán je hezké, ale k příjmení nejde, zbytek hrůza a všech je bambilion. Fakt se těším na dobu, až budou mít rodiče víc fantazie než jenom na Matyáše a Kubu :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PHV
1307
15.4.20 12:08

My máme Tadeáška a brácha je Štěpán. Z okolí žádné jiné neznám. Matyáš je teď skoro každý a Jakub taky :) Ale stejně záleží hlavně na vás

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
122
15.4.20 12:08

Za mě Štěpán :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5165
15.4.20 12:13
@Anonymní píše:
Mně se ještě líbil Adam. Ale už jsme ho vyřadili. Je jich v okolí moc :zed:

Neblázni, když se líbí, tak dejte. Nevíš, kam se časem přesune…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
15.4.20 12:13
@Anonymní píše:
Krásný den, jaké jméno se vám líbí k příjmení? Zároveň i s přihlédnutím k domácím obměnám jména. Svátek kolem Vánoc nám nevadí. První dítě je narozené kolem Vánoc.
Nebo máte jiný tip?

Určitě Tadeáš nebo Štěpán, to zní super :palec: :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.4.20 12:16

@terien a jaké by se vám líbilo? Nechceme se opakovat v rodině. Díky příjmení na K nemůžeme použít kvůli výslovnosti jména končící na zadopatrove souhlásky - Marek, Vojtěch. Tak jak říkáte. Jakub i Matěj/Matyáš je teď dlouhodobě populární, ale rozhodne nechceme žádné Maxe a jiná přejata jména.

• Citovat
  • Nahlásit
34453
15.4.20 12:17
@Anonymní píše:
Krásný den, jaké jméno se vám líbí k příjmení? Zároveň i s přihlédnutím k domácím obměnám jména. Svátek kolem Vánoc nám nevadí. První dítě je narozené kolem Vánoc.
Nebo máte jiný tip?
Štěpán, David, Petr.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4208
15.4.20 12:19

Mám kamarádky, co mají Štěpánka a Tadeaska, obě se mi libí. Dala bych Tadeáš kvůli zkracenine. Jedná říká štěpo a druhá Táďo, Táďa se mi prostě líbí, je to pěkný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3541
15.4.20 12:23

Štěpán nebo Jakub :palec:
Prolétla jsem diskuzi jedním okem a vidím, že jsme zakladatelce „fakt pomohly“ :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21805
15.4.20 12:25
@Anonymní píše:
@terien a jaké by se vám líbilo? Nechceme se opakovat v rodině. Díky příjmení na K nemůžeme použít kvůli výslovnosti jména končící na zadopatrove souhlásky - Marek, Vojtěch. Tak jak říkáte. Jakub i Matěj/Matyáš je teď dlouhodobě populární, ale rozhodne nechceme žádné Maxe a jiná přejata jména.

Jsou i jina jména než Kuba a Max. K vašemu příjmení by se mi líbilo tvrdší jméno, třeba Petr, Jiří

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
189
15.4.20 12:28

Z výběru Štěpán. Lepší zní nějaké delší. Tipy: Vincent, Jonatán, Antonín, Jeremiáš, Alexandr, Richard, Teodor…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat