Reklama

Sterimar

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Věrka..
Závislačka 3148 příspěvků 09.12.10 20:47
Sterimar

Ahoj, holky, pouzivate nektera Sterimar na zvlhceni sliznice??ja se po nem ted koukala a dela se bud bebe nebo obycejny, u toho bebe pisi do 3let a u tho obycejneho pro dospeke, jaky tedy pouzivate??Diky

Reklama

Reakce:

Sylvajs
Závislačka 2769 příspěvků 09.12.10 21:03

ahojky -mám v ruce mikrosprej…tam píší,že ho můžou užívat kojenci,děti i dospělí…

http://www.docsimon.cz/…i-sprej-50ml

mám tento…a musím říct,že na můj ucpaný noc zabral..nevěřila jsem… :think: ..žádný Visin ani Sanorin…

Markittka
Extra třída :D 14598 příspěvků 09.12.10 21:19

Řekla bych,že je jedno do 3 let a druhé od 3. Ani na webu http://www.sterimar.cz/cs/ není nic o tom, že by měly být jiné tipy.

Čili buď bych se zeptala při koupi v lékárně nebo mailem přímo na těch stránkách.

Clementine
Nadpozemská drbna 27298 příspěvků 09.12.10 21:20

Já používám pro prcka Stérimar bébé. Ten pro kojence a malé děti.

culikata
Kecalka 381 příspěvků 10.12.10 21:40

Výborná věc Sterimar,používám od 0 do 3let,jsem spokojena s účinkem.

esteelauder
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 27.06.13 21:49

Ahoj, jak dlouho se musí nechat Sterimar působit před odsáním vysavačem?

elanaa
Nadpozemská drbna 28652 příspěvků 27.06.13 22:47

@esteelauder já (používám teda Physiomer Baby, ale to je stejný) nechám tak 3-5 minut, aby se případný tužší bubáky rozpustily a sliznice zvlhčila a pak odsávám. Často po odsátí pak aplikaci opakuju, myslím že se tím luxem vysuší zpátky dost. A už to nechám tak, jen setřu zbytky, co tečou z nosíku ven.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >