Sterimar

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Věrka..
Závislačka 3150 příspěvků 09.12.10 20:47
Sterimar

Ahoj, holky, pouzivate nektera Sterimar na zvlhceni sliznice??ja se po nem ted koukala a dela se bud bebe nebo obycejny, u toho bebe pisi do 3let a u tho obycejneho pro dospeke, jaky tedy pouzivate??Diky

Reakce:
Sylvajs
Závislačka 2769 příspěvků 09.12.10 21:03

ahojky -mám v ruce mikrosprej…tam píší,že ho můžou užívat kojenci,děti i dospělí…

http://www.docsimon.cz/…i-sprej-50ml

mám tento…a musím říct,že na můj ucpaný noc zabral..nevěřila jsem… :think: ..žádný Visin ani Sanorin…

Markittka
Extra třída :D 14598 příspěvků 09.12.10 21:19

Řekla bych,že je jedno do 3 let a druhé od 3. Ani na webu http://www.sterimar.cz/cs/ není nic o tom, že by měly být jiné tipy.

Čili buď bych se zeptala při koupi v lékárně nebo mailem přímo na těch stránkách.

Clementine
Nadpozemská drbna 27298 příspěvků 09.12.10 21:20

Já používám pro prcka Stérimar bébé. Ten pro kojence a malé děti.

culikata
Kecalka 381 příspěvků 10.12.10 21:40

Výborná věc Sterimar,používám od 0 do 3let,jsem spokojena s účinkem.

esteelauder
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 27.06.13 21:49

Ahoj, jak dlouho se musí nechat Sterimar působit před odsáním vysavačem?

elanaa
Nadpozemská drbna 28688 příspěvků 27.06.13 22:47

@esteelauder já (používám teda Physiomer Baby, ale to je stejný) nechám tak 3-5 minut, aby se případný tužší bubáky rozpustily a sliznice zvlhčila a pak odsávám. Často po odsátí pak aplikaci opakuju, myslím že se tím luxem vysuší zpátky dost. A už to nechám tak, jen setřu zbytky, co tečou z nosíku ven.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Kazma nesplnil slib! Místo práce se jen baví a fanoušky nudí k smrti a kopíruje komika

Dříve svými kontroverzními kousky přiváděl lidi k šílenství, dnes je nudí k... číst dále >

Houdová odmítá dětem říkat, že převlečení sousedé jsou čert s Mikulášem

Fotky Mikulášů a čertů u krásné Heleny Houdové vyvolaly traumatické... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >