Sterimar CU použití

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Věrka..
Závislačka 3148 příspěvků 22.12.10 18:24
Sterimar CU pouzití

Ahoj, chtela bych se zeptat, jak pouzivate sterimar s edi, jestli i jako prevenci, nebo jen kdyz zacne ryma. Maly trpi na rymy co nastoupil do skolky, tak by me zajimalo jak ho pouzivat, pisi tam ze pouziti max 14dni, nevim ale jestli pri ryme, nebo i jako prevence, treba ho stridat s obycejnym :think:
Chci zabranit, aby se mu ryma rozjela, protoze pak trpi na kasel, hlavne v noci. Jeste by me zajimalo, zda je ten sterimar ucinny?

Reakce:
vrony
Závislačka 2923 příspěvků 22.12.10 19:24

Synovi párkrát zažehnal zánět středouší, který se mu právě dělá z rýmy a nedostatečného smrkání :evil: .

Jinak normální čirou rýmu neřeším, jedině žlutou nebo zelenou. Sterimar aplikuju 2× denně po 3 dny, když je nejhůř.

zuzka84
Kelišová 7267 příspěvků 22.12.10 19:58

ahoj,
syn ma chronickou rymu, a to jsem vycetla ze na chronicke problemy se muze stridat s normalnim sterimarem , takze 14dni s medi , pak 14dni normal … my to tak delame , furt stridame. doufam ze to malymu pomaha aby mel aspon pruchozi nos a lepsi ouska,doporucuji to doktori, ale jinak moc nepoznam

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

První slova Vojnara po rozchodu: Kopačky přišly před Vánoci, přestal jsem pít

Co stojí za rozchodem Petra Vojnara a matky jeho syna Sebastiana Andrey?... číst dále >

Hokejista, který randí s Kovandovou: Prý nezapře podobu se slavným hercem

Vyplatilo se počkat! Česká Miss World Lucie Kovandová (25) byla dlouho věrná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >