Reklama

Sterimar CU použití

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Věrka..
Závislačka 3148 příspěvků 22.12.10 18:24
Sterimar CU pouzití

Ahoj, chtela bych se zeptat, jak pouzivate sterimar s edi, jestli i jako prevenci, nebo jen kdyz zacne ryma. Maly trpi na rymy co nastoupil do skolky, tak by me zajimalo jak ho pouzivat, pisi tam ze pouziti max 14dni, nevim ale jestli pri ryme, nebo i jako prevence, treba ho stridat s obycejnym :think:
Chci zabranit, aby se mu ryma rozjela, protoze pak trpi na kasel, hlavne v noci. Jeste by me zajimalo, zda je ten sterimar ucinny?

Reklama

Reakce:

vrony
Závislačka 2923 příspěvků 22.12.10 19:24

Synovi párkrát zažehnal zánět středouší, který se mu právě dělá z rýmy a nedostatečného smrkání :evil: .

Jinak normální čirou rýmu neřeším, jedině žlutou nebo zelenou. Sterimar aplikuju 2× denně po 3 dny, když je nejhůř.

zuzka84
Kelišová 7267 příspěvků 22.12.10 19:58

ahoj,
syn ma chronickou rymu, a to jsem vycetla ze na chronicke problemy se muze stridat s normalnim sterimarem , takze 14dni s medi , pak 14dni normal … my to tak delame , furt stridame. doufam ze to malymu pomaha aby mel aspon pruchozi nos a lepsi ouska,doporucuji to doktori, ale jinak moc nepoznam

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >