Stimulace Merionalem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kattulda001
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 16.06.14 14:46
Stimulace Merionalem

Ahoj holky, stimulujete některá Merionalem? Zabral Vám hned nebo jste museli zvýšit dávku? Já týden stimuluju merionalem 1 ampule denně, dnes jsem byla na UTZ a žádný výsledek.. takže od dneška 2ampule denně a ve čtvrtek na kontrolu. Nejdříve jsme 2 měsíce zkoušeli clostylbegyt ale nezabral. A merional zatím také ne. Folíci sice jsou ale maličkatý jen 5mm.
Ješte mi holky v jedné skupině poradili at si řeknu o jiný hormon např. Gonal.
trošku jsem si googlovala, ale všude píší že je to stejné, je to hlavně o aplikaci a že v Gonalu není LH a že se píchá navíc kdežto Merional ho už obsahuje tak nevim nevim.. Věřím dr z CARu že ví co dělá…

Začínám se trochu bát aby se folíci vůbec probudili a začli růst ať můžem zkusit 1.IUI :) Prosím o vaše zkušenosti :)

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.15 14:14
stimulace u pco

Ahoj,
v lednu jsem vysadila HA (kterou jsem brala 4 roky, od svých 16 let). Teď je mi 21 let. Po vysazení se ms dostavila, jako obvykle (z vysazení) a pak další přirozená už nepřišla. Byl mi nasazen Norethisteron od 18.dc 7 dní dvakrát denně. Po vysazení vždy ms přišla do 3.dnů. V květnu mi bylo diagnostikováno PCO. Byl mi odebrán dvakrát hormonální profil, jednou X. dc a bylo vše v normě a potom i druhý d. c. a taky úplně vše v normě.
Od srpna jsem brala clostilbegyt 1-0-1 a bez reakce, v září 2× denně metformin, a clostilbegyt 1-1-1 a taky bez reakce. Bez Norethisteronu vůbec nemám ms. A teď naposled ms přišla až 8.den po vysazení. Ale zase byla o dost silnější než obvykle. Od 1.dc do 5.dc jsem brala clostilbegyt 1-1-1 a metformin 1-0-1. Potom 9.dc jsem byla na ultrazvuku a žádný dominantní folikul nebyl. 10. dc mi byl píchnut merional 150 jednotek a 12.den cyklu mi budou píchat dalších 150 jednotek. Spermiogram máme dobrej.
Od května zkouším i inofolic, ale bez výsledku. Nadváhu moc nemám. Podle dr, jsem v normě.
Myslíte, že je ještě možnost, že po Merionalu folíky dorostou? :nevim: Má někdo takovouhle zkušenost?

Váš příspěvek
Reklama