Stimulace před Ket

Anonymní
18.3.21 12:13

Stimulace před Ket

Ahoj,

16.3 Přišla MS, 17.3 začátek brání estrofenu 1-1-1, v půlce dne Pouze špinění až do dneška 🤷‍♀️vůbec nevím co to může být.. Pouze maličko spinim, myslíte že estrofem může zastavit menstruaci?
25.3 mě čeká ultrazvuk, ale teď nevím zda nemám zavolat na kliniku že se mi MS zastavila… Vždy mám pravidelný cyklus jak hodinky..

Nemate některá zkušenost??

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2231
18.3.21 12:23

Mě to taky zeslablilo ms, neřešila jsem to, a vše ok, jestli tě to znervoznuje zavolej si pro klid duše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.3.21 12:55

@Zetmi Tak to jsi mě uklidnila 😊Moc děkuji…
Mohu se ještě zeptat jak dlouho ti MS trvala?

• Citovat
  • Nahlásit
2231
18.3.21 12:59
@Anonymní píše:
@Zetmi Tak to jsi mě uklidnila 😊Moc děkuji…
Mohu se ještě zeptat jak dlouho ti MS trvala?

celkem 3 dny, normálně mám cca 4-5 dnů extra silnou. tedka 1. den vicemene spinění s trochou krve, 2. a 3. den lehkou az středně silnou - vicemene to bylo k slabší…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.3.21 13:03

@Zetmi Moc ti děkuji za reakci 😊

• Citovat
  • Nahlásit
2231
18.3.21 13:04
@Anonymní píše:
@Zetmi Moc ti děkuji za reakci 😊

nemáš za co, držím palce. kdyby sis náhodou nebyla něčím jista klidně si do car zavolej nebudes prvni ani poslední co se tam na neco pta :) :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
120
18.3.21 17:52

Ahoj holky a mely jste nektera KET v nativu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.3.21 19:04

@Viktorka33 Bohužel já mám se stimulaci, Dr mi říkala že je to lepší, tak jsem dala na ni.. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
120
18.3.21 19:36
@Anonymní píše:
@Viktorka33 Bohužel já mám se stimulaci, Dr mi říkala že je to lepší, tak jsem dala na ni.. :roll:

Ja prave nevim, no. Me rikal doktor, ze jsem v poradku, ze zkusime nativ.. 8o bojim se neuspechu, ale zatim me nezklamal, tak mu budu asi verit.. Ty bys radeji nativ?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.3.21 20:02

@Viktorka33 Upřímně hodně jsem nadtim přemýšlela a četla i mnohdy dizkuzi a hodně holčin právě psalo, že to se stimulkou u ketu vyšlo..
Tak uvidíme Dr říkala že to je jistota, že právě ten měsíc nemusíš mít ovulku a musíš čekat do dalšího měsíce…
I já mám strach z neúspěchu ale neboj jednou to vyjde ;) musíme bojovat.
Kdy jdeš na ket??

• Citovat
  • Nahlásit
120
18.3.21 20:11
@Anonymní píše:
@Viktorka33 Upřímně hodně jsem nadtim přemýšlela a četla i mnohdy dizkuzi a hodně holčin právě psalo, že to se stimulkou u ketu vyšlo..
Tak uvidíme Dr říkala že to je jistota, že právě ten měsíc nemusíš mít ovulku a musíš čekat do dalšího měsíce…
I já mám strach z neúspěchu ale neboj jednou to vyjde ;) musíme bojovat.
Kdy jdeš na ket??

Ja mam prave cyklus skoro na hodiny a ovulacu take. Nez jsme s manzelem sli do caru, tak jsem si 2 roky delala ovulacni testy a vzdy probehla. :think: Taky se bojim ale jak pises, zvladneme to. :srdce: jdu za cca 14 dni… A jak to mas ty? V ktere jsi fazi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.3.21 20:29

@Viktorka33 To už máš také za pár :potlesk: :srdce:
Já jsem tedka v lednu absolvovala své 1 Ivf po 2,5 letech snazeni.. Bohužel to nevyšlo, po zavedení embrya jsem asi den po té měla šílene bolesti břicha a byla jsem hrozně nafoukla asi opožděný OHSS.
Byla jsem z toho zase jen zklamaná, dávala jsem tomu nesmírnou šanci :,( Tak snad teď se na nás štěstí usměje..

25.3 na Ultrazvuk a poté se dozvím co dál, kdy embryjka budou zavádět..Teď vlastně stimulují tiim estofenem, tak uvidíme… Předepsali mi ještě ultrogestan a ovirel injekce, ale tu medikaci se dozvím až toho 25 po ultrazvuku :think:

Je to tvůj první ket? Kolik embryek si necháš zavést?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.3.21 20:45

@Viktorka33 měla jsem ket v nativu přesně před rokem. Vyloženě jsem ho chtěla. Jeden dr nechtěl, že vzhledem k mé dg můžu čekat na ovulaci třeba rok. Ale já jsem věděla, že probíhá. A také hned ten měsíc bylo vše ok a ket proběhl. Jiná daktorka mi naopak řekla, že je větší úspěšnost v nativu, že to tělo lépe přijme, že je to více jako přirozené otěhotnění. Těžko říct. Ale u mě úspěšný byl. Nebála bych se toho :)

• Citovat
  • Nahlásit
120
19.3.21 10:41
@Anonymní píše:
@Viktorka33 To už máš také za pár :potlesk: :srdce:
Já jsem tedka v lednu absolvovala své 1 Ivf po 2,5 letech snazeni.. Bohužel to nevyšlo, po zavedení embrya jsem asi den po té měla šílene bolesti břicha a byla jsem hrozně nafoukla asi opožděný OHSS.
Byla jsem z toho zase jen zklamaná, dávala jsem tomu nesmírnou šanci :,( Tak snad teď se na nás štěstí usměje..

25.3 na Ultrazvuk a poté se dozvím co dál, kdy embryjka budou zavádět..Teď vlastně stimulují tiim estofenem, tak uvidíme… Předepsali mi ještě ultrogestan a ovirel injekce, ale tu medikaci se dozvím až toho 25 po ultrazvuku :think:

Je to tvůj první ket? Kolik embryek si necháš zavést?

Ty jo, tak to jsi si musela vytrpět 8o Teď to určitě vyjde, držím palce. :hug: Ket je to 1. Já jsem při 1. ivf měla jen jedno embryjko a to si nechala zavést a také nic… Nechám si vložit jenom jedno (přišla bych o jeden ivf cyklus hrazený pojišťovnou). A kolik si necháš dát ty? :dance: A kam chodíš na kliniku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
120
19.3.21 10:44
@Anonymní píše:
@Viktorka33 měla jsem ket v nativu přesně před rokem. Vyloženě jsem ho chtěla. Jeden dr nechtěl, že vzhledem k mé dg můžu čekat na ovulaci třeba rok. Ale já jsem věděla, že probíhá. A také hned ten měsíc bylo vše ok a ket proběhl. Jiná daktorka mi naopak řekla, že je větší úspěšnost v nativu, že to tělo lépe přijme, že je to více jako přirozené otěhotnění. Těžko říct. Ale u mě úspěšný byl. Nebála bych se toho :)

Ahoj a děkuji za reakci, vlila jsi mi naději do žil. :dance: Manžel furt frflá, že at chci s léky, že je to určitě lepší… Ale říkám si, že máme 3 zdravá embrya po PGT A, tak zkusím jeden nativ a když tak budu mít ještě 2 mrazáčky… :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat