Štípance od štenic?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.19 17:47
Štípance od štenic?

Ahoj, druhy den na sobe nacházím stipance. Vzdy dva vedle sebe. Pritel nemá nic a syn tri stipanecky ale různě po těle. Bydlíme v novostavbe. Prohledali jsme komplet postel i odchlipli listy, odtahli skříň a nikde nic. Jsou to stipance od stenic?

Reakce:
Showme_a
Zasloužilá kecalka 943 příspěvků 12.08.19 18:25

Od stenic jsem nikdy nemela ale nemate psa nebo kocku? Ja mela takove od blech. Od stenic jich myslim byva vice u sebe :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.19 18:38

No teoreticky by to od štěnic mohlo být. My je doma bohužel měli a takhle podobně štípance vypadaly. :( Štěnice se umí pěkně schovat, ale zase se množí strašně rychle, takže pokud jsou to opravdu ony, tak bys je co nevidět někde musela zahlédnout. Zkus si večer lehnout, zhasnout a třeba za 10 minut rozsvítit a podívat se na stěnu u postele, pod peřinu, polštář, atd. Ony ty mrchy pěkně čekají, až si jdeš lehnout a je tma. Držím pěsti, ať to nejsou ony. Jen si na ně vzpomenu a brrr…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.19 18:40

Jo a ještě dodám, že já měla štípance normální. přítel žádné a moje sestřenice měla skoro až boláky. :poblion:

Lucie58
Kecalka 185 příspěvků 12.08.19 18:41

Máme tri pejsky a nikdy blechy nemeli, ale je fakt, ze jsme zachránili pred par dny kote a lecime ho, tak mi nedošlo, ze by mohlo mit blechy. Pejsci nepozoruju, ze by se vic drbali, ale dekuju. Zkusíme se na to zaměřit.

Lucie58
Kecalka 185 příspěvků 12.08.19 20:02
@Anonymní píše:
No teoreticky by to od štěnic mohlo být. My je doma bohužel měli a takhle podobně štípance vypadaly. :( Štěnice se umí pěkně schovat, ale zase se množí strašně rychle, takže pokud jsou to opravdu ony, tak bys je co nevidět někde musela zahlédnout. Zkus si večer lehnout, zhasnout a třeba za 10 minut rozsvítit a podívat se na stěnu u postele, pod peřinu, polštář, atd. Ony ty mrchy pěkně čekají, až si jdeš lehnout a je tma. Držím pěsti, ať to nejsou ony. Jen si na ně vzpomenu a brrr…

No tak to jsi me pekne vydesila. Ja uz si říkala ty blechy. :( Pri pomysleni, ze jsem ted dala spat syna a bude po nem chodit tahle havěť je mi zle. :(

Váš příspěvek
Reklama