Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Nazelenala stolice po UM není nic neobvyklého. Konzistence asi taky ok
myslím, že je vše v pořádku. ![]()
@mamina89 píše:
Nazelenala stolice po UM není nic neobvyklého. Konzistence asi taky okmyslím, že je vše v pořádku.
Děkuji, mám z toho trochu hlavu, před tím jsme měli jiné um a po tím měl stolici opravdu jak míchaná vajíčka a tet tohle, tak mě to trochu zarazilo.. ![]()
@Anonymní píše:
Děkuji, mám z toho trochu hlavu, před tím jsme měli jiné um a po tím měl stolici opravdu jak míchaná vajíčka a tet tohle, tak mě to trochu zarazilo..
Po UM už vajíčka nebývají. Stolice je tužší, ale ne zas jako plastelína. To měla dcera a museli jsme UM změnit. ![]()
Ahoj, potřebovala bych poradit se stolici u 2 měsíčního miminka.. Doufám že to nebude blbý ale přikládám i foto, k doktorce jdu až za týden a nedá mi to.. Zdá se mi že má nazelenalou a řídkou stolici, jsme na kendamilu a má to zhruba od té doby co jsme ho poprvé dali což je 14 dní..