Chůze po špičkách u 15m dítěte

17.8.20 18:09

Chůze po špičkách u 15m ditete

Ahoj všem. Mám dceru, nyní cerstve 15mesicu.
Začala chodit ve 12 měsících a 10 dni. Nejdřív chodila v pořádku, doslapovala na paty a teď, za poslední cca měsíc si všímám, ze chodí po špičkách. Ale jen někdy. Někdy po obou, někdy jen po prave noze :roll:
Mám to nějak řešit?
Po špičkách chodí když se na chůzi soustředí, nebo když mi chce něco ukázat, nebo když se snaží běžet. To jsem si také vsimla. Po špičkách chodí cca třeba 5× do dne.
Když má boty, chodí normálně po patách.
Díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1254
17.8.20 18:50

Neres to, jeste se chodit uci. Jako nemelo byt, ale to az jdyz ma dite stabilni chuzi…kazdopadne ja ve svem okoli vidim i skolaky, kteri hlavne naboso chodi po spickach a absolutne nic jim neni…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
17.8.20 18:57

Dcera 16 měsíců to dělala tak měsíc, dva zpátky. Strašně ji to bavilo. Chodila normálně a najednou si vzpomněla a chodila chvíli po špičkách, smála se. Potom objevila, že může za sebou jednu nohu tahat, podlamovat různě nohy. Bylo vidět, že jí to baví. Podle mne zkoušela, co všechno dovede. Dnes už to udělá jen zřídkakdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
17.8.20 19:03

Syn (16 měsíců) to teď dělá také, ale jenom někdy, jinak chodí úplně normálně. Myslím, že prostě jen objevili něco nového a zkouší :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama