Spací pytel pro kojence Tchibo

49
17.8.20 14:11

Spací pytel pro kojence Tchibo

Ahoj,

přemýšlím o koupi tohohle spacího pytle pro mimčo. :
https://www.tchibo.cz/…0141198.html?…

Máte s ním někdo zkušenost?
Pro jak staré děti jste ho měli?

Díky! :)
Verča

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
49
17.8.20 14:40

A nebo pokud máte zkušenost s Merino spacákem, jak se vám osvědčil? A myslíte, že je to lepší než klasická peřinka?

Děkuju. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14233
17.8.20 15:32

Spací pytel jsem používala pro mladší dítě od cca 3 měsíců minimálně do roka, možná do roku a pul. Jsou různé velikosti, takže jsem kupovala několik pytlů, jak dítě rostlo. Peřinka se mi neosvědčila. Dítě se odkopávalo, stoupalo si v postýlce. Pytel tohle skvěle eliminoval.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
730
17.8.20 17:18

Já mám letní spací pytel Tchibo, malej měl jen jednou, vadilo mu že ten spací pytel má cvočky na ramínkách a trošku tam u toho zapínání ta látka odstává a jak mu to sahalo trošku na tvář, tak pořád měl otevřenou pusu a hledal prso a nemohl usnout 🤷‍♀️Ale tohle může být jen u nás problém, jiným mimčům to nemusí vadit, chtěla bych mu koupit na zimu pytel, ale s jiným zavíráním. Jinak mu dávám peřinku, vždy ho tam zalarvím a v poho, ale samozřejmě si ji odkope když chce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1227
17.8.20 17:40

Těžko hodnotit podle fotek, ale přijde mi, že má malý výstřih. A také ty cvočky na rameni se mi moc nelíbí, nepřijde mi to praktické (pro dítě pohodlné).
Já jsem kupovala většinou zn. Slumbersac se zipem uprostřed. Máme těch spacáků několik různých velikostí a používala jsem je pro děti od cca 4 měsíců do 3,5 roku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49
17.8.20 21:23

@pet p Díky za radu, s tím výstřihem by mě to ani nenapadlo. :think: Právě nevím, bojím se peřinky, aby si ji nepřetáhla přes hlavičku..I když je pravda, že potřebuje mít ručky venku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1227
18.8.20 07:35

@veru130 Jo, podle mě je spacák dobré řešení. Jenom osobně bych nekoupila ten, o kterém uvažuješ, jak jsem psala. Do 3-4 měsíců jsem používala zavinovačku. Podle mě se spacáky dají používat i dřív, ale pro malé miminko mi přišla zavinovačka lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14233
18.8.20 08:03

@veru130 zkus se kouknout na Ikeu. Mívali tyhle spací pytle, byly super a za dobrou cenu. Ale nevím aktuální situaci, už je to nějaký pátek, co jsem je používala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1227
18.8.20 09:03

Pro 4 měsíční mimčo jsem kupovala tenhle typ spacáku a max. spokojenost - akorát výstřih i průramky (ty totiž také někdy bývají moc malé), žádné cvočky na ramenech a vyhovoval mi ten zip uprostřed. Je sice dražší, ale kvalitní (jak jsem psala, máme těchto spacáků doma několik v různých velikostech).
https://www.the-dream-bag.cz/…SAC-d731.htm

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49
18.8.20 09:24

@pet p moc dekuju za tip, vypada hezky, asi ten tchibo necham byt. Jeste premyslim o merino, tak nevim. Vcera jsem zkusila perinku, ale jsem z ni dost nervozni, aby se ji nepretahla pres hlavicku,..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama