Stopy hrůzy, knížka

6.4.17 14:47

Stopy hrůzy

Nedávno jsem přečetla knihu Tajemství od Zuzany Černé a nostalgicky jsem se vrátila do svého dětství, kdy jsem strašně hltala edici Stopy hrůzy. Byla jsem zrovna v pubertě a strašlivě jsem se těšila, až vyjde nový díl. Milovala jsem tyto knížky. Teď jsem se k pár z nich - konkrétně Srdcerváč a Posedlá vrátila a musím říct, že nic moc :). Uvědomila jsem si, jak coby dítě jsem vnímala tyto knihy úplně jinak, byly pro mne napínavým dobrodružstvím a milovala jsem ty krásné obálky. Tenkrát jsem přečetla všechny knížky, které (postupem času) ztrácely na kvalitě.
Měly jste také Stopy hrůzy rády? A které díly či autory?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

1197
6.4.17 14:51

Tak Stopy hruzy jsem milovala :palec: Nooo, mohla bych zastrachat v knihovne u nasich, jestli je tam jeste najdu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1197
6.4.17 14:53

A nejvic si asi pamatuju Letni mstu a Tajemstvi nevinnosti :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.4.17 14:54

Mě se nejvíc líbil díl o tom slepém klukovi - měl vodícího psa a dostal se do podzemí. Na název už si nemůžu vzpomenout :think:

EDIT: Už jsem si to našla - Temnota :palec:

Příspěvek upraven 06.04.17 v 14:55

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6254
6.4.17 14:54

Jo, asi tři díly byly v knihovničce na chalupě. Názvy si nepamatuju. Jeden byl o nějakých dvou kamarádkách co si vyměnily těla a jedna z nich začala vraždit, druhá byla o holce co zjistila, že je řecká bohyně a třetí už nevím. Taky jsem to v pubertě žrala. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6254
6.4.17 15:07

Už jsem to našla. V cizím těle, Nesmrtelná a Smrt záchranářů. A na táboře měla jedna holka tu s tou panenkou, jak plnila přání. Předčítaly jsme si to na hlídkách a pak se bály. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.4.17 15:12

Tak to mě zajímá, jako celoživotní čtenářku hlavně detektivek. Můžete sem nafotit, jak ta edice vypadala? Vůbec si nemůžu vzpomenout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
694
6.4.17 15:13

Tý jo, nějaké ještě mám v knihovničce. Na názvy bych se musela podívat, ale v dětství jsem je milovala. Dneska bych ty braky nečetla ani omylem. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.4.17 15:17

Ty jo, na stopach hruzy jsem uplne ujizdela :lol: mam jich snad milion! Si pamatuju ze mi prisly strasne napinavy a nepredvidatelny :lol: :lol: no co vam budu povidat, uz dyl jsem si jednu knizku precetla z nostalgie a takovej odpad :lol: nejoblibenejsiho autora jsem mela R. L Stine :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1197
6.4.17 15:18

@Poustevnice hod do seznamu do obrazku „stopy hruzy“ :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6254
6.4.17 15:19
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3513
6.4.17 15:23

Taky jsem je četla, hlavně na táborech (starší holky tam měly i ty harlequinky z řady Desire a předčítaly nám z nich o poledním klidu, velmi poučné :mrgreen: :mrgreen: ) Názvy si nepamatuju, ale jako nejstrašidelnější mi v paměti utkvěla taky ta s tou prokletou panenkou, nejvíc scéna, když se tu potvoru pokusila hrdinka kdesi zakopat, jenže ona se vyhrabala zpátky a už na ni čekala doma celá od bláta, no fuj :? :lol: A pak ještě o partě mladých, které během halloweenské maškarní párty v nějaké usedlosti začne zabíjet holka, jejíž rodiče zemřeli při autonehodě způsobené rodiči těch dětí a chce je tam všechny upálit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.4.17 15:25

Moje oblíbené včetně té nově přečtené, co je jim podobná :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.4.17 15:26
@La Consentida píše:
Ty jo, na stopach hruzy jsem uplne ujizdela :lol: mam jich snad milion! Si pamatuju ze mi prisly strasne napinavy a nepredvidatelny :lol: :lol: no co vam budu povidat, uz dyl jsem si jednu knizku precetla z nostalgie a takovej odpad :lol: nejoblibenejsiho autora jsem mela R. L Stine :)

Pro mě taky R. L. Stine a Nicholas Adams. Hlavně celá sága Fear Street byla parádní…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.4.17 15:29

Ještě tyto byly super…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie