STOUPÁNÍ

22315
26.4.06 07:39

STOUPÁNÍ

Ahoj holky,

mam takovej dotázek… Honzík, bude mu 9. měsíců si už asi 3 dny stoupá
To by nebylo tak divný, jenže on ještě nesedí, a ani se sám nepo:,–(í.....i když leze jako drak. Když ho náhodou po:,–(ím, tak sebou sekne, teď už sice dopadně na ručky......ale jsou to stejně držkopády

Jediná chvilka, kdy sedí je když je v TV reklama, to i krásně vyrovnává, pak reklama skončí a on končí taky :)

Je to normální???

Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

595
26.4.06 07:45

Ahoj Katko,
u nás to bylo stejné. Je to normální. Lucinka si sedla až ze stoje a ne z kleku. Lezla jak tryskomyš. Ale já jí neposazovala. I v kočárku jsem jí po:,–(ila až když sama pevně seděla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
26.4.06 07:46

Ja ho posazuji taky vyjimecne......ted jsem jen chtela dokazat, jestli to umi......umi, kdyz se soustredi na neco jine

K.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
595
26.4.06 07:51

No tak počkej, nikam nespěchej a on si sedne. U nás to taky přišlo. Podle všeho je to šikovný kluk a vyvíjí se jak má, tak není proč se strachovat. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4609
26.4.06 07:58

Měto kluci dělali oba skoro chodily, teda okolo nábytku a když si sedli tak se kývali jak kyvadlo. Doktorka mi řekla, že je to normální, že holt některé děti dřív chodí než sedí.Hlavu si stim nelam ted už ho sedět ani nebude bavit z víšky má přeci lepší rozhled. Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
26.4.06 12:02

Ahoj, je to normalni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1719
26.4.06 12:08

Katko,
Bianka si stoupala od 7.měsíce, seděla až o měsíc později..prostě tohle zvádl dřív než sed tak si s tím nelam hlavu..

Klaris

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
26.4.06 12:10

Holky, dekuji za uklidneni.......

ono i tchyne me trochu zdeptala, ze by mel jako driv sedet a ze tohle neni dobre a pod…

K.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1666
26.4.06 13:02

Ahojky.

Klíííd, taky jsme nejdřív stáli. Dokonce i dřív než lezl, tak stál. Měli jsme to plazení, stání, lezení, sezení a teď pokusy o chození :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
290
26.4.06 14:55

Ahoj
fakt se ničeho neobávej, je to normálka. Naše holky taky nejdříve obcházely ohrádku a až ze stoje, když se pustily si kecly na zadek. Lezly taky dobře, ale po:,–(it se z lezení neuměly, jen ze stoje , takže klíídek, to bude v poho…neurologové sice straší nesprávnými pohybovými vzorci, ale fakt bych se ničeho nebála!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
157
26.4.06 15:20

U nás to bylo taky tak :-) Malá se plazila, stoupala si …, ale sedět začala až někdy kolem 9. nebo 10. měsíce. Nikdy jsem ji neposazovala. Všechno jsem nechávala na ní.
Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
953
26.4.06 17:54

Neboj, je to úplně normální, my to měli také tak. Mišák se po:,–(il až ze stoje a pak se teprve naučil si sednout z polohy na čtyrech :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
2.5.06 13:11

My jsme si taky z lezení neuměli sednout na zadeček, jen do kleku. Pak nás paní doktorka na 10 m prohlídce poslala na prohlídku k rehabilitační doktroce, protože jsme měli slabý zádový svaly a povolený nožičky v kotníku z toho, jak klečela. Teď civčíme na balonu, masírujeme plosky, ale stejně si na zadeček nechce sednout. Když jí po:,–(ím tak sedí, ale jen chviličku a už už se znaží z toho dostat. Taky jsem jí nidky neposazovala, jen si teď poslední dobou říkám, jestli jsem neměla, že by si ty svaly třeba zpevnila. Kamarádka holku posazuje už v 5m, ale nevím, jestli jí tím neškodí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
2.5.06 13:16

Ted jsi me trosku vydesila…

Jen doufam, ze do 10 mes. si sedne, jinak asi taky pujdu za DR.

K.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama