Strach

Klariska
7.3.10 03:18

Strach

Ahojky.Mám docela nervy na pochodu,tak doufám,že se tady nějaká duše, co by pomohla, najde.
Před týdnem nám s přítelem prasknul kondom a jak to tak bývá, stalo se to zrovna v mých plodných dnech. Mám obrovský strach,že budu mámou.Je mi 22 let a jako matka se ještě necítím a miminko opravdu nechci.Přítel má opačný názor. Ja se hrozně bojim.V noci nespím,je mi pořád špatně a menstruaci bych měla dostat až za týden. :cry: Kdy myslíte, že bych si nejdříve mohla udělat těhotenský test? Všude čtu, že nejdříve v prvním dnu vynechané menstruace,ale taky se dočítám,že existují testy,které možné těhotenství odhalí třeba i po týdnu.Prosím vás moc, pomozte..:-(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4254
7.3.10 06:29

Klarisko … moc Ti asi nepomůžu, ale těhotenský test je vážně dobré dělat až v den očekávané menstruace. Ono totiž, i kdybys teda otěhotněla a udělala si testík moc brzo, tak bys na něm nemusela najít //.
Přála bych Ti, aby to celé dopadlo tak, jak Ty chceš a jak to cítíš. Pocity, které popisuješ - nevolnosti - z největší pravděpodobností nepatří k těhu, ale k tomu velkému strachu, který pociťuješ.

Držím palečky a dej pak vědět, jak to dopadlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3379
7.3.10 06:48

Taky nepotěším, souhlasím s předchozí reakcí. Doporučila bych test nejdřív v den očekávané menstruace.Držím palce ať je výsledek takový, jaký si přeješ.

No a teď je na to teda už pozdě, ale pokud opravdu ještě nechceš mimi a používáte kondom, tak doporučuju nechat si předepsat i Postinor, je to sice svinstvo, a mít ho jako „záchranu“ v případě nehody… Kdysi nám taky praskl kondom, mě bylo 18 a mimi jsem ještě nechtěla, jeli jsme normálně na pohotovost a tam mi Postinor dali. Od té doby jsem pak balení měla pro jistotu doma…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1740
7.3.10 07:39

Klarisko ještě je možné zkusit koupit test,který je poněkud citlivější.Ne,že bys měla na 100% jistotu,ale přeci jen těhotenství odhalí o něco dříve.Mě ukázal pozitivitu po 8mi dnech od „nehody“.Jmenuje se Rapid Clear a stačí mu 10 oproti obvyklým 25 jednotkám HCG v moči.Tak to můžeš zkusit..jinak přeji,aby vše dopadlo tak jak to ty cítíš a chceš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
karamelína
7.3.10 07:56

Jak píše magnolie, teoreticky ti test může zjistit pozitivitu už o něco dřív, ale musí být hodně citlivý. Ale i kdyby ti vyšel negativně, jistotu budeš mít až v den menstruace. Jinak též na nehody doporučuju Postinor. Držím palce

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.3.10 08:03

Holka,tak trochu nechápu,proč sis nešla k dr. pro pilulku PO.

• Nahlásit
  • Citovat
Klariska
7.3.10 11:36

Ach joooo...... Moc vám holky děkuji, přála bych si, aby byl testik negativni. Je to možná sobecké,protože tady vidím,kolik jiných by si přálo 2 //. Na druhou stranu si uvědomuju,že napoprvé otěhotnět je v dnešní době zázrak,takže nebudu nic pokoušet a hold budu maminkou. I když zrovna nechci.:-( Byli jsme na dovolené na horach a Postinor bych někde na svahu nebo v lese nenašla.:-) Teď musíme počkat. :-( Nejhorší je,že nemám zrovna pravidelnou menstruaci, někdy je to co 28 dnů, někdy co 29 a někdy i 30. Každou si pečlivě zapisuji. Pomooooc, to čekaní je nejhorší a to nemluvím o usináni, když se mi všechno promítá. Holky,holky.Jsem ráda,že sem můžu napsat.Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
194
7.3.10 11:54

Ahojky,testík nejdříve 10 dní od pohl.styku.Klarisko,dobře si to promysli,ať pak nelituješ :-? .Já taky chtěla mimčo až bůh ví kdy a nakonec jsem do toho vlítla jako podzim do Krušnohoří a mý milovaný holčičce bude za měsíc rok.Teď už bych neměnila.První měsíc jsem zvažovala i interupci a pak když jsem začala krvácet,tak jsem dostala šílený strach,že o mimi přijdu.Sice jsem o něco starší,ale v mládí jsem se už jednou rozhodovala,jestli si mimi nechám vzít nebo ne.Nenechala jsem si ho a každý rok na ten den se smutkem vzpomínám.Říkám si,že už nikdy takovou chybu neudělám.Rozhodnutí je na Tobě,většina chlapů má k mimi daleko,takže zezačátku bys mohla být na prcka sama.Držím palce :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
7.3.10 15:11

Píše se mi to hrozně,ale nad interrupci jsem uvažovala také. Ale proč,když mám úžasnou rodinu,která by byla nadšena, milujicího přítele, který chodí už teď s nosem nahoru a brouká si,že bude otcem.Navíc všude slyším jaký problém je otěhotnět,takže to budu brát jako malý zazrak,že se to zrovna u mě podařilo napoprvé.I když to nebude to vysněné a plánované miminko.Ale právě ty plánované a vymodlené někdy hold nejdou a matka Příroda se rozhoduje jinak.
Bojím se moc a opravdu bych nejraději nechtěla,ale jak píšeš Ty Alicie, asi bych ten den měla taky do smrti smutný a napadaly by mě výčitky. No prostě uvidíme.Testík si udělám a dám vědět,jak to se mnou dopadne. Teď si začínám uvědomovat,že mám panickou hrůzu z porodu. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
194
7.3.10 18:03

Přesně tak,uvidíš,jak ten testík dopadne.Moc Ti opravdu držím palečky.Porodu se neboj,tím ten strach teprve začíná :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6336
7.3.10 22:57

Ahojky, musim prvne rict/napsat, ze tvuj pristup se mi libi. U tebe je aspon videt, ze jste se snazili chranit, kdyz proste ditko jste jeste neplanovali a tez se mi libi jak se stavis k pripadne druhe variante, ze bys tehulka byla. Zatim je opravdu spise brzy si delat testik, zkus vydrzet alespon do stredy, ale nejlepe do ocekavane MS, ale pokud jsi hodne vystresovana, nejlepe je zajit si na odber krve jako samoplatce. Jasne, stat se muze vse a vetsinou se „zadari“ kdyz to clovek neplanuje a prozatim nechce, ale je fakt, ze kdyz si zena uvedomi, ze v ni roste novy zivot, clovicek, ktery bude na ni zavisly, ktery ji jednou rekne maminko, tak jsou vsechny negativni pocity ty tam. :-) A navic jestli mas kolem sebe milujici rodinu a pritele, tak vlastne co vic si prat. Kazdopadne te ale chapu.
I tak ti preji aby vse dopadlo jak si prejes (i kdyz mam trosku pocit, ze roli maminky si predstavujes a je ti prijemna :-D ) a citis… jak jiz holky psaly :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
10.3.10 11:47

Ahojky, předem chci poděkovat Filad, že mi složila takovou poklonu,ale citim to tak asi proto, že mám kolem sebe opravdu super lidi. Vcera jsem si delala testik a vysel negativne. Je to sice jeste brzo,takže budu test opakovat,ale uz teď mi spadl kamen ze srdce, kdyz vysel negativni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
10.3.10 11:47

Ahojky, předem chci poděkovat Filad, že mi složila takovou poklonu,ale citim to tak asi proto, že mám kolem sebe opravdu super lidi. Vcera jsem si delala testik a vysel negativne. Je to sice jeste brzo,takže budu test opakovat,ale uz teď mi spadl kamen ze srdce, kdyz vysel negativni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama