Strach o mimi 1

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
11.1.22 11:33

Strach o mimi 1

Ahoj, mam strach o miminko. K doktorce chodime pravidelne, vse je pry v poradku. Ja mam vsak strach ze nas pustili z porodnice predcasne jen protoze jsem rekla ze uz bych chtela domu a najednou nas propustili hned druhy den. Dcera se narodila cisarem v 39tt mela pod 3 kila, nekolikrat byla na vyhrevnem luzku a porad neudržela teplotu a mela zloutenku. Doktorce jsem se sverila a pry pokud jsem nepodepsala revers tak nas drive nepustili. Ale ja se bojim ze toto vzali i takhle slovne. Bojim se hlavne kvuli te teplotě, sice ji porad merim, ma kolem 37, ale zacala byt hodne spava a ma porad ledove koncetiny. Uz nevim co delat, jsem z toho psychicky totalne znicena, ze mi doma prochladne.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3105
11.1.22 11:45

Pokud je to tvoje prvni a jedine dite, tak si oblikni velky triko, mimino pod tricko na holou kuzi a zalezte sspolu pod deku na gauc nebo do postele …. tulte se a ty se kochej tim malym zazrakem. Tvoje telo je nejlepsi vyhrevne luzko ;) Tulit a kojit aspon tyden ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12540
11.1.22 11:51

Ty jsi ta co psala včera? Jak starý je miminko? Tu žloutenku má pořád?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2366
11.1.22 11:53

Takovahle teplota je u novorozence normalni, mala mela taky a i zloutenku a trvalo pres dva mesice nez jsme se ji zbavili a trpi do ted ze ma studene nohy a ruce a to ji je rok a pul. Mazlete se s malou, odpocivejte a at hodne papa a kdyz tak a jestli je zluta tak k oknu vystavit, nase byla furt u okna, i kdyz nesviti tak i tak se ma dat a casto krmit - nevim jestli kojite ci um :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
805
11.1.22 12:11

Neboj, oni by si netroufli vás pustit domu dřív, pokud jsi nepodepsala revers. Jak tu píšou holky - vem si mimčo na sebe a tulte se, ať hodně jí a spinká. A když svítí sluníčko, tak ji nech slunit aspoň za oknem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29731
11.1.22 12:12

Mimina maji studene ruce a nohy normalne a nic to neznamena. Podchlazeni se pozna podle toho, ze jsou studena i dole na zadickach pod oblecenim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3116
11.1.22 12:14

Syn se taky narodil v 39tt, ale vyvolaný porod a měl 3,91 kg, takže macek. Žloutenku měl taky, několikrát denně ho měřily nějakým přístrojem. Měl jí hraniční, na nějaký to ozařování, nebo co to dělají s miminama to nebylo. Taky tedy jsem byla trochu nervózní, když nás pustili domů s tím, že je to na hranici, ta žloutenka. Doma už jsem to dál neřešila, pediatr na něj kouknul hned, jak jsem přijela z porodnice, doporučil sluníčko (nepřímé). Syn byl taky hodně spavej, naštěstí to byl pěknej savec, takže s kojením nebyl problém :mrgreen: Takže jsem si užívala hodné miminko. Asi měsíc… :mrgreen: Jestli měl studený ruce a nohy už nevím, ale syn se narodil koncem července, takže tam prochladnutí nehrozilo :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
626
11.1.22 12:29

Uklidni se, miminko kontroluje pediatr a v porodnici jste jistě byly dostatečně dlouho, zvlášť, pokud jsi po císaři, tak vás určitě nepustili moc brzy. Jak se píše výše, koj, mazli se a vše bude v pořádku. Pokud ne, pediatr to pozná, dceru vyšetří a pomůže :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
897
11.1.22 12:33

Kdyby nebylo vše v pořádku, nepustí vás z porodnice jen proto, ze reknes ze chceš domu!
Teplota u novorozence je normální okolo 37, klid. Myslím, ze pokud nemáte doma 17 stupňů, tak ti dítě neprochladne. Ja co si pamatuju, tak dcera (prosincová ) měla jako mimco taky furt studeny ruce, ja myslím ze se tak dobře neprokrvujou ještě. Narodila se trikilova, domu jsme sli pod 3kg, žloutenku měla taky. Měli jsme doma okolo 23 stupňů.

Jak radily holky, měj mimco u sebe, to ho zahřeje. Případně muže byt v zavinovačce, tam se udělá teplo ;)
A zkus se tolik nestresovat (i když to se lip řekne než udělá ), ono to bude v pohodě!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66442
11.1.22 12:57

Hlavně klid. Pokud máš fakt strach, dej si ji na tělo a je to. Je normální, že mají děti studené ruce..a i to, že hodně spí.. kor ty prckove. Nechápu moc, proč jsi podepsala revers, když se tak bojíš. Pokud mrne basti a má počítáme plenky, je v Klidu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat