Probiotika plus vitamin D + kapky na prdiky

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
11
10.1.22 14:20

Probiotika plus vitamin D + kapky na prdiky

Ahoj holky jdu si pro radu můžu dávat probiotika Biogaila s vytaminem D od Terezie a k tomu ještě kapičky balonix na prdiky? Nevím si rady :) děkuji :roll: jinak našemu miminku je 24 dni :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1941
10.1.22 14:40

@niki.po321 Biogaiu a kapky na prdíky se simetikonem současně dávat lze. Já se na to tedy zrovna ptala pediatry, ale ona moc podávání probiotik ještě nedoporučovala, ať se prý nenarušuje imunita :nevim: Syn šel ale císařem, takže podle mě mu naopak právě ta střevní mikroflora chybí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
10.1.22 14:43

@jezz1e my jsme byly v nemocnici na kapackach takže oni si ty probiotika lékaři dávali sami a mě jen řekli ať v tom pokračuji :) dětská doktorka nám v 2 týdnech řekla že můžeme s tím podávat i vitamin D ale na ty prdíky vůbec netuším :/ aby ji to v bříšku neudělalo ještě větší paseku :/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1941
10.1.22 15:13

@niki.po321 https://www.benu.cz/…umisan-dm650 espumisan má stejnou účinnou látku jako balonix

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
10.1.22 15:16

@jezz1e dobře děkuji ještě dávám teda ten vitamin D? a myslíte že mohu dávat najednou nebo zvlášť? K doktorce jdeme až 31.1 tak se musím ptát :lol: :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1941
10.1.22 15:29

Biogaia se vyrábí i ve verzi přímo s D vitaminem, takže určitě lze podávat všechny troje kapky zároveň. Akorát se pak hůř odhaduje, když některé z nich naopak dělají problémy. Nejčastěji to tedy bývá to Déčko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2491
10.1.22 16:40

Dávám biogaiu plus espumisan plus vitamin D - vse nam rekla doktorka, ze davat mame. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
10.1.22 17:08

@DandátkoP dobře děkuji jsem ráda☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
13.1.22 21:18

@niki.po321 Dobrý den, my kupovali na pilulce biogaiu, D vitamin (Terezia) a espumisan a pokud jste z Prahy, tak si muzete nechat dovézt az domu, za nas pecka! :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat