Změna spánku ve 3 měsících

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
11.1.22 10:59

Změna spánku ve 3 měsících

Dobrý den, prosím o Vas názor. Miminko mi spalo v noci od 20-1-6. Úderem třech měsíců opravdu na den se noční spánek změnil. Usne 7nebo 8 nebo 9, asi podle denních zážitků, někdy sebou haze někdy ne a má tvrdý spánek cca do 12 nebo 1. Potom se vzbudí nakrmit, jsme na UM, pred tím ji stačilo položit teď trva třeba půl hodky nez usne. A pak to začne vzbudí se po druhé a nespí, zkousela jsem nakrmit nechce, pít taky nechce, u mě v posteli nepomáhá. Tak dávám dudlík, usne třeba na hodinu a znovu někdy neusnu ani a dvě hodiny někdy se to opakuje po hodině nebo půl.. hlad nemá, zkousela jsem, neplace, prostě nespí. Trpíte na prdiky a reflux, ale to už od narození a do teď spala lépe. Měl jste to někdo také? Kdy se to zlepšilo? Už to trvá tři týdny :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12524
11.1.22 11:02

Jj obě děti ve 3 měsíci změna k horšímu. Za chvíli mě to čeká znovu se třetím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.1.22 11:06

@JancaS84 a kdy se to zlepšilo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12524
11.1.22 11:08
@Pavlas.1991 píše:
@JancaS84 a kdy se to zlepšilo?

Tak v roce az zacali spát celou noc. Dneska jsem byla v noc hodinu a půl vzhůru se synem (skoro 2 roky) a jak usnul tak se vzbudila malá. Takže super spánek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56713
11.1.22 11:10

Dětí máme víc než je běžné a všem kromě nejstarší a nejmladší, se ve 3 měsících zhoršil spánek. Zlepšení nastalo u všech +- kolem 10 měsíce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4026
11.1.22 11:29

Mladší spala od narození 19-3-7, ve dvou měsících nazdar, a spí jak kdy, kolikrát se budila i co hodinu, půlhodinu. Nebo usne v těch sedm, před osmou je vzhůru a straší tu do jedenácti. Každej den je to jinak. Bude jí pět měsíců a teprve poslední tři noci spí od osmi do osmi s třema, čtyřma pauzama na kojení. Starší zase spala do tří měsíců blbě, mezi třetím a šestým krásně a pak to půl roku bylo jak kdy. Úplně se to stabilizovalo po roce, to už celkem stabilně spala celou noc. Nejvíc se osvědčuje zachovat klid, moc neměnit zajetý večerní rituály, nenechat se tím rozhodit a vydržet :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.1.22 17:26

Hlavně klid, děti cca ve 3 měsících začínají více vnímat, více se hýbat a celkově se toho děje hodně v jejich vývoji. Proto se tak části budí, mají toho hodně ke zpracování.
Náš malý měl to samé. Jakmile se chtěl otočit na bříško šel spánek stranou. Kdyz se mu to povedlo, chtěl to v noci cvičit. Když už konečně to přešlo, rozhodl se že chce lézt, takže znovu :zed: Počítám že se to zlepší možná až začne chodit :roll: :lol:
Chápu že je to vyčerpávající, ale zkus to přijmout jako vývoj miminka, buď tam pro něj a zachovej klidnou hlavu. Joo a mě pomohlo chodit spát s malým hned večer. Jasné, je to na palici, je potřeba na chvíli oželet večery s partnerem, ale aspoň se trochu vyspíš než se poprvé vzbudí ;)
Malému bude 6m :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat