Strach v prvním trimestru - špinění.

6
28.5.20 13:10

Strach v prvním trimestru - špinění.

Abych trochu shrnula mou situaci Jsem delší dobu na PN mám problémy se zády, a jediné co teď můžu jsou vlastně jen rehabilitace. Brala jsem hodně silných léků, které jsem teď vysadila. Těhotensví nebylo plánované, ale povedlo se. Chtěla jsem dítě až se dám dohromady, začali mi tikat hodiny jak se říká.
Měla bych být teď v sedmém týdnu. Snažím se nenervovat :) některé dny jsou ok, a pak je den kdy je mi příšerně, nemužu pořádně vstát jak mě bolí hrozně záda, jsem unavená, je mi blbě a špatně spím, trochu špiním. Co jsem četla tak je to celkem časté ale tak se bojím. Dostala jsem od doktorky i Gynprodyl, protože při kontole viděla špinění.

Mohu pro sebe a dítě udělat ještě něco dalšího? Nevím kdy lékařce volat, kde je hranice toho je to normální špinění a kdy je to už třeba něco vážnějšího.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14001
28.5.20 13:24

@Aenaika V první řadě gratuluji :kytka: Jinak bohužel první trimestr je buď a nebo. Asi bych volala nebo jela při krvácení a červené krvi.

No, a pro sebe a mimčo? Nenervuj se a věř svému tělu. Pokud to jde tak se určitě opatrně protahuj ať tě ta záda nebolí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.5.20 14:51

Ahoj, mě spineni ruzne intenzity provází od začátku tehotenstvi, ale na mimčo to nastesti nema vliv, dle doktora je vse ok. Pro me bylo “zhorseni stavu”, kdyz jsem zacala krvacet, ale opravdu strasne, behem vteriny jsem mela krev az na kolenou, kalhoty zakrvaceny, fuj, jela jsem vydesena na pohotovost :( Ale opet doktor zadny problem nevidel. Jsem ted cca 8tt. Ale ta krev - to uz me zlomilo, od te doby uz nic neresim, jestli spinim nebo ne… jsou to jen zbytecny nervy, ktery nicemu nepomuzou. Pokud to ma vyjit, tak to klapne. Ani klidovy rezim nemam, ani to nejde, syn je jeste maly, hodne aktivni. Drzim palce :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
59251
28.5.20 16:47

@Aenaika nic udělat nemůžeš.. Je to na přírodě.. Jinak spineni nemusí znamenat vůbec nic..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama