Strach z podvodu

Anonymní
5.6.20 12:14

strach z podvodu

Dobrý den,
jsem s přítelem skoro rok, všechno nám klape v pořádku, v ničem není problém. Teď asi týden v kuse se mi zdají sny o tom, jak mě podvádí na každém rohu. Googlila jsem si to a mohlo by to znamenat to, že mám strach ze ztráty partnera. Partnerovi věřím ale nedalo by se říct, že ve všem, přeci jen vím jací jsou chlapi (z předchozích zkušeností). Nikdy se nestalo, že by mě podvedl nebo se koukal po jiné, ale jedna slečna mi přeci jen vadí. Přítel studuje na výšce a pravidelně mu pomáhá s úkoly přes zprávy spolužačka. Přítel je původem Bělorus a ta spolužačka Ukrajinka, takže si píšou rusky, a to já moc dobře neumím tudíž nerozluštím moc co si píší. Kvůli ní jsme se dokonce i dvakrát pohádali, protože mi prostě vadí, sleduje ji na všech sociálních sítí a někdy si píšou i když jsme spolu. Tvrdí mi, že si píšou jen o škole ale přezdívku u ní má jako čarodějnici s emoji ohýnky. Co si o tom mám myslet? Neřeším zbytečně blbosti? Někdy si přijdu jako chorá žárlivka. Snažím se před ním dělat, že mi to moc nevadí a jakoby nic ale někdy to fakt nevydržím a skončí to hádkou. Jsem nemocná nebo nejsem jediná, která tak moc žárlí?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3497
5.6.20 12:46

Jo jsi žárlivka a chlapi takové stíhačky fakt nesnáší. Takže pokud tě nepodvádí, tímto chováním ho akorát popoženeš do náruče jiné. Mimochodem, minulou noc se mi zdálo, že jsme šli s manželem po lese a tam byla chata. Manžel mi říká, že se ji pokusíme koupit a budeme tam vyrábět bonbony. :lol: Co to asi znamená?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
347
5.6.20 13:57
@Anonymní píše:
Dobrý den,
jsem s přítelem skoro rok, všechno nám klape v pořádku, v ničem není problém. Teď asi týden v kuse se mi zdají sny o tom, jak mě podvádí na každém rohu. Googlila jsem si to a mohlo by to znamenat to, že mám strach ze ztráty partnera. Partnerovi věřím ale nedalo by se říct, že ve všem, přeci jen vím jací jsou chlapi (z předchozích zkušeností). Nikdy se nestalo, že by mě podvedl nebo se koukal po jiné, ale jedna slečna mi přeci jen vadí. Přítel studuje na výšce a pravidelně mu pomáhá s úkoly přes zprávy spolužačka. Přítel je původem Bělorus a ta spolužačka Ukrajinka, takže si píšou rusky, a to já moc dobře neumím tudíž nerozluštím moc co si píší. Kvůli ní jsme se dokonce i dvakrát pohádali, protože mi prostě vadí, sleduje ji na všech sociálních sítí a někdy si píšou i když jsme spolu. Tvrdí mi, že si píšou jen o škole ale přezdívku u ní má jako čarodějnici s emoji ohýnky. Co si o tom mám myslet? Neřeším zbytečně blbosti? Někdy si přijdu jako chorá žárlivka. Snažím se před ním dělat, že mi to moc nevadí a jakoby nic ale někdy to fakt nevydržím a skončí to hádkou. Jsem nemocná nebo nejsem jediná, která tak moc žárlí?

Ano, vypadá to že máš přehnaný strach z toho, že Tě podvede.
Když reaguješ na základě toho strachu, tak to zbytečně kazíš a otravuješ váš vztah.
Měla by jsi si někoho najít, nějakou formu terapie nebo pomoci. Minimálně to rozebrat s kamarádkou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12862
5.6.20 14:31

Jak jako že nerozlustis co si píšou? Mu lezeš na mobil nebo pc?
A jo, jsi chorá, pokračuj dál a bude to ex.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
614
6.6.20 01:24
@lachtanice86 píše:
Jak jako že nerozlustis co si píšou? Mu lezeš na mobil nebo pc?
A jo, jsi chorá, pokračuj dál a bude to ex.

Když to bude ex tak jedině dobře, protože umím rusky a holkam tam říkají čarodějnice jak nám říkají třeba kočka, fakt KUS. No a ještě k tomu ohynky, rozumíš? Ten ji chce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12862
6.6.20 03:05

@someargue takže mu tam lezeš? A ne, ženským neříkají čarodějnice, kde si na to přišla? A co ty ohynky? Vůbec nechápu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
768
6.6.20 06:16
@lachtanice86 píše:
takže mu tam lezeš? A ne, ženským neříkají čarodějnice, kde si na to přišla? A co ty ohynky? Vůbec nechápu

v jiných jazycích ano, on má být „původem Bělorus“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
768
6.6.20 06:35
@Anonymní píše:
Dobrý den,
jsem s přítelem skoro rok, všechno nám klape v pořádku, v ničem není problém. Teď asi týden v kuse se mi zdají sny o tom, jak mě podvádí na každém rohu. Googlila jsem si to a mohlo by to znamenat to, že mám strach ze ztráty partnera. Partnerovi věřím ale nedalo by se říct, že ve všem, přeci jen vím jací jsou chlapi (z předchozích zkušeností). Nikdy se nestalo, že by mě podvedl nebo se koukal po jiné, ale jedna slečna mi přeci jen vadí. Přítel studuje na výšce a pravidelně mu pomáhá s úkoly přes zprávy spolužačka. Přítel je původem Bělorus a ta spolužačka Ukrajinka, takže si píšou rusky, a to já moc dobře neumím tudíž nerozluštím moc co si píší. Kvůli ní jsme se dokonce i dvakrát pohádali, protože mi prostě vadí, sleduje ji na všech sociálních sítí a někdy si píšou i když jsme spolu. Tvrdí mi, že si píšou jen o škole ale přezdívku u ní má jako čarodějnici s emoji ohýnky. Co si o tom mám myslet? Neřeším zbytečně blbosti? Někdy si přijdu jako chorá žárlivka. Snažím se před ním dělat, že mi to moc nevadí a jakoby nic ale někdy to fakt nevydržím a skončí to hádkou. Jsem nemocná nebo nejsem jediná, která tak moc žárlí?

Těžko říct takhle na dálku, může být a taky nemusí.

Co přesně myslíš původem Bělorus - jestli je tady jen na studentské vízum, tak ho na tobě může zajímat evropské občanství.

Vůči ní ho může navíc bavit, že má s někým společný „tajný“ jazyk, kterému tady zase tak moc místních nerozumí, přinejmenším na čtení.

K té „čarodejnici“ - podle toho
jestli je to „vjedma“, tak bych to bral spíš jako vtípek ve smyslu chytračka
jestli „koldunja“, to se přeneseně blíží „femme fatale“, to bych bral jako výrazný red flag

Jinak jestli se ti na tohle téma zdají sny - záleží jak se znáš, jestli máš (ženskou) intuici nebo ne, případně jak se ti ozývá a jak je spolehlivá.
Někdo bez přemýšlení prostě ví, někomu to naskakuje formou snu a u někoho to neznamená vůbec nic anebo naopak svádí dělat pitomosti. :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10183
6.6.20 06:38

@berusa.m mně se zdálo, moje desetiletá dcera rodila auto a vozila mě na kroužky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3497
6.6.20 12:36
@g.sandova píše:
@berusa.m mně se zdálo, moje desetiletá dcera rodila auto a vozila mě na kroužky

předpokládám že ho spíš řídila :lol: Ale dobrý, asi už máš dost, toho věčného vození ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10183
6.6.20 13:52
@berusa.m píše:
předpokládám že ho spíš řídila :lol: Ale dobrý, asi už máš dost, toho věčného vození ;)

Já právě neridim!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama