Střecha kočárku umytá mýdlem

Anonymní
4.7.20 21:57

Střecha kočárku umytá mýdlem

Dobrý den. Dnes mi na zahradě polili kočárek vínem. Jak uvnitř tak střechu kočárku. Střecha šla sundat a tak jsem ji umyla pod sprchou, ale pořád to smrdelo vínem. Tu politou část jsem umyla mýdlem a udělalo mi to tam takový tmavší flek. Myslíte že jsem tím porušila tu plochu? Vím že se nemá prát v avivazi, že to ztratí tu nepropustnost. Nenapadlo mě že i mýdlo toto může způsobit :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3179
4.7.20 22:02

A proč jsi to drbala mýdlem? Mýdlo je na snad na tělo ne? :lol: Já na to liju prací gel a fleky nejsou. Flek bude od mydla určitě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1302
4.7.20 22:11

@mackA159 já peru jenom mýdlem (pracím, samozřejmě). Před narozením druhého dítěte jsem celý kočár prala se žlučovým mýdlem a pořád je ok. Já bych spíš viděla problém v tom, že zakl. vyčistila jenom flek, je třeba stejně umýt celou stříšku, jinak zůstávají „mapy“. A pokud bude kočár stále smrdět, tak zkus ocet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3179
4.7.20 22:15
@Sue2008 píše:
@mackA159 já peru jenom mýdlem (pracím, samozřejmě). Před narozením druhého dítěte jsem celý kočár prala se žlučovým mýdlem a pořád je ok. Já bych spíš viděla problém v tom, že zakl. vyčistila jenom flek, je třeba stejně umýt celou stříšku, jinak zůstávají „mapy“. A pokud bude kočár stále smrdět, tak zkus ocet.

No právě, je mýdlo a mýdlo… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.7.20 08:23
@mackA159 píše:
A proč jsi to drbala mýdlem? Mýdlo je na snad na tělo ne? :lol: Já na to liju prací gel a fleky nejsou. Flek bude od mydla určitě.

Flek už zmizel. Spíš jsem jen porušila takovou tu ochranu na kočárku proti dešti.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama