Reklama

Streptokok v krku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 12.01.11 12:57
streptokok v krku

Holky nemate nekdo zkusenost ze stroptokokem v krku??male od kamosky ho nasli v krku protoze uz dlouho kasle.A ja premyslim jestli jit s malou na navstevu nebo ne.Vsude pisou ze je to nakazlive.Ale ze to am kazdy.Ja tenkrat mela od toho hodne silnou anginu.Tak ted premylsim jestli mame jit nebo ne.Zas jako to co jsem si vytrpela tak by si mala vytrpet nemusela.anti­biotika nemaji aspon zatim. :nevim: :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

t-jani
Neúnavná pisatelka 15875 příspěvků 12.01.11 13:00

radši buďte doma..jestli se nepletu, tak se to přenáší kapénkama, takže stačí, když ti na prcke prskne a může to chytit.. jinak tyhle různé bakterie má většina lidí na nosní sliznici a třeba nic nedělají,ale podle mě úplně každý to nemá..

Kakika
Extra třída :D 14877 příspěvků 12.01.11 13:02

Luky měl streptokoka a z toho hnisavou angínu na 11ti měs., brali jsme pak antibiotika. Nemocným dětem se moc nevyhýbám, když dítě, kam máme jít, pokašlává, nebo mu teče z nosu, tak neřeším, ale ta angína mi docela stačila, takže tomu bych se pro příště snažila vyhnout. To jsem asi moc neporadila, co? :lol:

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 12.01.11 13:07
tehulka_janina píše:
radši buďte doma..jestli se nepletu, tak se to přenáší kapénkama, takže stačí, když ti na prcke prskne a může to chytit.. jinak tyhle různé bakterie má většina lidí na nosní sliznici a třeba nic nedělají,ale podle mě úplně každý to nemá..

Jani no prave ze.tak nad tim premylsim.Jako kdyby to mela ale nemela by zadny priznak kasel ak bych to neresila ale takhle nad tim furt premyslim.

kačka25
Kelišová 7369 příspěvků 12.01.11 13:11

No každopádně ke „streptokovi“ bych se kamarádit nešla. Nakažlivý to je. A každý ho nemá, to je blbost. Streptokok, pokud je ve výtěru, tak ho přeléčují. Stafylokok, toho mám dost lidí a toho přeléčíte a za chvíli je tam znova.

t-jani
Neúnavná pisatelka 15875 příspěvků 12.01.11 13:18

no já bych se asi bála tam jít..

Fima
Nadpozemská drbna 29222 příspěvků 16 inzerátů 12.01.11 13:28

Já měla streptokoka v krku jako dítě asi třikrát. Vždycky jsem byla bacilonosič, u mě se nic neprojevovalo a doma všechny bolelo v krku. Postupně se přišlo za to, že za tím jsem já, takže se to přenáší a u nás se všichni museli přeléčit antibiotiky.

fidla
Kecalka 468 příspěvků 12.01.11 13:29

Dcera ma streptokoka v krku uz pekne dlouho, ale chodi normalne do skoly, jinak zadne priznaky nemoci nema! Doktoru jsme pochodili dost, prelecovani atb nezabralo, budto se to pry da prelecit v akutnim stadiu(dostane anginu) nebo budeme trhat mandle :nevim:

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 12.01.11 13:46

no jo jenomze ona ma prave ze ten kasel.no nic mene maji dojit k doktorce tak se ji zepta tak pockam s cim az dojdou bydlime od sebe par minut.mezitim pujdem aspon na kolobezku ven.

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 12.01.11 20:59

Tak antibiotika nemaji.musi akortat prelecit ten kasel.
Mudra rikala ze dostat to muze.A pry ho ma v norme.Takze jsem z toho jelen.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.16 10:53
streptokok?

Dobrý den, mému synovi jsem našla v krku puchýřek, stěžuje si na bolest krku, bolesti při polknuti, má kašel, zvětšené uzliny na krku, bolesti ucha.., unavenost a podobné..JENŽE, SYN NEMÁMANDLE…nevíte, jak se projevuje
mohlo by se jednat o streptokoka?
děkuji za odpověď :srdce:

Eemii
Neúnavná pisatelka 16952 příspěvků 16.01.16 10:57

Streptokok muze byt kdekoli.Proc nejdes k doktoru?

marfra
Generální žvanilka 23208 příspěvků 26 inzerátů 16.01.16 10:58

No podle toho co pises se muze jednat o hnisavou anginu :think: Streptokok muze byt kdekoliv, v krku, v nose…myslim, ze to s mandlema nijak nesouvisi. Pokud mu opravdu neni dobre, zajedte na pohotovost, udelaji mu ster, vysledky byvaji az za 3 dny (musi se cekat na kultivaci), tak at se kdyztak dlouho netrapi ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.16 11:10

Omlouvám se, že píši znovu, ale synovi jsem teedy krk prohlédla pečlivěji no a ty puchýřek na práve straně, kde ho tedy bolí i ucho a na zadní štěně krku jich má dost. streptokok?

viz. Dobrý den, mému synovi jsem našla v krku puchýřek, stěžuje si na bolest krku, bolesti při polknuti, má kašel, zvětšené uzliny na krku, bolesti ucha.., unavenost a podobné..JENŽE, SYN NEMÁMANDLE…nevíte, jak se projevuje
mohlo by se jednat o streptokoka?
děkuji za odpověď :srdce:.

mroe
Extra třída :D 14312 příspěvků 16.01.16 11:48

No, klidne to muze byt i aftozni stomatitida…a mozna i spousta dalisch moznosti…
Moc teda nechapu, proc to resis na emiminu, nikdo tady tvoje dite nevidi, takze ti diagnozu opravdu neudela. Od toho je doktor.
Jestli mas pocit, ze to vypada vazne( ma horecku?), tak asi budes muset na pohotovost. Jen bych teda necekala, ze na pohotovosti budou delat o vikendu vyter. Pokud to vazne nevypada, tak proste pockej, co se z toho vyvine.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Ovíněný Gregor pouštěl bomby: Líbí se mi, když před sebou páry prdí

Herec a hudebník Ondřej Gregor Brzobohatý (35) platí za uhlazeného... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >