Reklama

Streptotkok B u dítěte (agalactiae)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ruzovenebe
Povídálka 24 příspěvků 10.01.17 11:36
Streptotkok B u dítěte (agalactiae)

Dobrý den maminky,

včera nás nemile vylekala dětská lékařka. bylo nám sděleno, že syn (11 měsíců) má po stěrech silně pozitivní streptokok skupiny B agalactiae Stěry dělala na základě nemoci malého, byl zahleněný, zarudlé v krku. Což přetrvává. Byla na mne velice nemilá, připadala jsem si jako nějaké čuně, vlastně se o tom se mnou nechtěla ani moc bavit. Raději mi informace vytiskla. Nazvala ho streptokokem pochvy. Připadala jsem si děsně. Na netu jsem se odočela, že tento streptokok není jen tam, dnes jsem šla ke svému praktikovi. Ten se nad tím nijak nepozastavoval, udělal mi stěry, krev mám ok. Otázká zní, máte s tím některá zkušenost u tak malého dítěte? Opravdu jsem si připadala jako prase u té dětské. Vlastně nevím ani co s tím dále, kromně zaléčení malého, kde k tomu přišel a tak… :( děkuji

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama