Streptotkok B u dítěte (agalactiae)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ruzovenebe
Povídálka 24 příspěvků 10.01.17 11:36
Streptotkok B u dítěte (agalactiae)

Dobrý den maminky,

včera nás nemile vylekala dětská lékařka. bylo nám sděleno, že syn (11 měsíců) má po stěrech silně pozitivní streptokok skupiny B agalactiae Stěry dělala na základě nemoci malého, byl zahleněný, zarudlé v krku. Což přetrvává. Byla na mne velice nemilá, připadala jsem si jako nějaké čuně, vlastně se o tom se mnou nechtěla ani moc bavit. Raději mi informace vytiskla. Nazvala ho streptokokem pochvy. Připadala jsem si děsně. Na netu jsem se odočela, že tento streptokok není jen tam, dnes jsem šla ke svému praktikovi. Ten se nad tím nijak nepozastavoval, udělal mi stěry, krev mám ok. Otázká zní, máte s tím některá zkušenost u tak malého dítěte? Opravdu jsem si připadala jako prase u té dětské. Vlastně nevím ani co s tím dále, kromně zaléčení malého, kde k tomu přišel a tak… :( děkuji

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zrušený koncert a konec zpívání? Karel Gott se bojí velkého zklamání

Jak už jsme informovali, zpěvák Karel Gott zrušil svůj velký červnový koncert... číst dále >

Zpověď vdovy po Brabcovi Šárky Rezkové: Deprese a myšlenky na smrt

Zpěvačka Šárka Rezková (49), která se proslavila hitem Borůvková, si v životě... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >