Stres - co vám pomohlo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.19 00:39
Stres co vám pomohlo

Ahoj.
Ani nevím jak to napsat, nechci tu rozepisovat román.
Jde o to, že sem u přítele přišla na jistou věc, kterou jsem nakonec přešla, nebo tedy se o to snažím. Je tu spousta okolností a věcí, které by byli na dlouhé psaní a asi ani nejsou tak důležitý.
Jde o to, že už pár dní umiram na žaludek, zvracim a mám neustále obrovský kámen na hrudi, prostě stres jak na to asi pořád myslím, aniž bych chtěla. Z jídla je mi špatně, jen když ho cítím, Skončila sem na gastroskopii, dostala sem prášky a doufám, že pomůžou.
Nemám se stresovat :lol: ale já jsem teď ve stresu pořád, ať dělám cokoliv,

Jak to mám řešit? Zažila jste to některá? Co vám pomohlo? Prosím v klidu a bez urážek :* :hug: :kytka:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.19 01:06
@Anonymní píše:
Ahoj.
Jde o to, že sem u přítele přišla na jistou věc, kterou jsem nakonec přešla, nebo tedy se o to snažím. Je tu spousta okolností a věcí, které by byli na dlouhé psaní a asi ani nejsou tak důležitý.
Jde o to, že už pár dní umiram na žaludek, zvracim a mám neustále obrovský kámen na hrudi, prostě stres jak na to asi pořád myslím, aniž bych chtěla. Z jídla je mi špatně, jen když ho cítím, Skončila sem na gastroskopii, dostala sem prášky a doufám, že pomůžou.
Nemám se stresovat :lol: ale já jsem teď ve stresu pořád, ať dělám cokoliv,Jak to mám řešit? Zažila jste to některá? Co vám pomohlo? Prosím v klidu a bez urážek :* :hug: :kytka:

Ahoj, ja tenhle stres zacala mit v dobe, kdy se manzel zacal chovat divne, ten hnus v zaludku, kdy nemuzes pozrit ani sousto a je Ti jen blbe…A to jsem jeste nic nevedela. Meli jsme necely rok po svatbe a dodelaval se nam dum na klic, ten koko* me nechal zarizovat milion veci a uz se tahal jinde. Za 4 mesice tohoto stresu jsem zhubla pri 160cm na 45kg, zacala mit zdravotni potize. Ten hnus zmizel, kdyz jsem stale nevedela, co se deje, ptz porad mlel dokola, ze nic, kdyz mi kolega z prace ukazal fotky jeho s jinou buchtou, ktere na jednom vylete poridila jeho pritelkyne, kterou manzel neznal. To byla takova uleva…Uz jsem rozvedena. Nevim co s Tebou je, ale pokud ti tohle dela chlap nechapu, proc s nim marnis cas. Nikdy vic uz tohle…Preji hodne sil :kytka:

Kobrakai
Kecalka 340 příspěvků 24.07.19 01:07
@Anonymní píše:
Ahoj.
Nemám se stresovat :lol: ale já jsem teď ve stresu pořád, ať dělám cokoliv,Jak to mám řešit? Zažila jste to některá? Co vám pomohlo? Prosím v klidu a bez urážek :* :hug: :kytka:

A pokud chces radu, tak jsou ty okolnosti celkem dulezite :nevim:

Russet
Neúnavná pisatelka 17979 příspěvků 24.07.19 01:17
@Anonymní píše:
Ahoj.

Jestli je to přítel, nemáte děti, nepřecházet, ukončit. S takovou se dopracuješ ke vředům.

Lainaire8
Závislačka 2932 příspěvků 5 inzerátů 24.07.19 05:48

Pomohlo být s někým jiným, respektive sama :kytka: za tohle ti to fakt nestojí.

Anebo - pořádně si promluvit. Však komunikace je základ, řekni mu přesně to, co jsi napsala sem. A uvidíš jak se k tomu postaví.

Kfětoslava
Závislačka 3137 příspěvků 24.07.19 06:28

Psychosomatika. Pokud se nezbavíš, nevyřešíš, nesmiříš se s problémem, který ti nasadil balvan do žaludku, tak tam bude pořád.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.19 07:32

Děti naštěstí nemáme. Kdybych ho neměla tak moc ráda, tak ho kopnu do zadele, ale jak jsem již psala příliš mnoho věcí do toho. Důležité je asi jenom to, že i já mu před časem ublížila víc než on mě a přešel to, promluvily jsme si o tom a dal už to moc neřešil…ale zase v té době jsme neměli jasno, nebydleli jsme spolu.
Možná to je pokrytectví nebo sobeckost, že mě to dělá takový problém, :nevim:

Já vím, já sama udělám koko*inu tak co bych teď jako chtěla že…
Každý může někdy udělat chybu, a chci to s ním ještě zkusit. Mluvily jsme o tom už 2× a všechno si řekli, ale mě je prostě pořád špatně. Pořád mám ten balvan a vředy ty už mám…
Ale nevím jak se z toho dostat, prostě nevím.

sediza
Závislačka 2723 příspěvků 24.07.19 08:19
@Anonymní píše:
Děti naštěstí nemáme. Kdybych ho neměla tak moc ráda, tak ho kopnu do zadele, ale jak jsem již psala příliš mnoho věcí do toho. Důležité je asi jenom to, že i já mu před časem ublížila víc než on mě a přešel to, promluvily jsme si o tom a dal už to moc neřešil…ale zase v té době jsme neměli jasno, nebydleli jsme spolu.
Možná to je pokrytectví nebo sobeckost, že mě to dělá takový problém, :nevim:Já vím, já sama udělám koko*inu tak co bych teď jako chtěla že…
Každý může někdy udělat chybu, a chci to s ním ještě zkusit. Mluvily jsme o tom už 2× a všechno si řekli, ale mě je prostě pořád špatně. Pořád mám ten balvan a vředy ty už mám…
Ale nevím jak se z toho dostat, prostě nevím.

Budeš muset začít poslouchat svoje tělo, někdo by řekl duši, protože jinak skončíš špatně. Mozek je super věc, ale hlavou to nepřebiješ. Evidentně je pro tebe ten vztah zničujicí. Možná je toxický pro vás oba, když i partner má potrebu si užívat jinde a ubližovat ti, i přestože ví, jak to ublízilo jemu, to samé teď dělá tobě. Podle mě máš 2 možnosti. Buď se rozejdete a začneš ponaučená vztah s někým jiným. Nebo zkusíš psychoterapii.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.19 08:31

Co uděláš je na tobě, já bych odešla, ale ať ti slouží jako varování i moje zkušenost - já to se stresem dopracovala k zánětu žaludku, který trval téměř 3 roky. Příjemné to skutečně nebylo. Popřemýšlej, zda ti to třeba za tohle vážně stojí.

Russet
Neúnavná pisatelka 17979 příspěvků 24.07.19 08:36
@Anonymní píše:
Možná to je pokrytectví nebo sobeckost, že mě to dělá takový problém, :nevim:Já vím, já sama udělám koko*inu tak co bych teď jako chtěla že…
Ale nevím jak se z toho dostat, prostě nevím.

Budeš si muset svoje chování asi trochu změnit. Tělo se nehlásí zbytečně. Ono „nemám na to žaludek“ má něco do sebe. Dala bych si od něj pauzu, začala dělat nové naplňující věci a viděla bych, jestli se něco změní. Kdyby mě bylo zle stále, opakovala bych i vyšetření.

Verun83
Extra třída :D 10372 příspěvků 24.07.19 10:37

Takze mate zamoreny vztah. Doporucuji ukoncit. Ulevi se ti. Bud sama, uklidnis se, casem najdes nekoho s kym si snad nebudete ublizivat.

Váš příspěvek
Reklama