Stres koček před cestováním

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
19
22.7.16 22:23

Stres koček před cestováním

Zdravím. Pozítří stěhuju svoje kočky do nového domu. Stěhujeme se hodně daleko a cesta bude náročná a dlouhá. Proto jsem koupila tablety Alavis Calming na zklidnění. Má někdo nějaké zkušenosti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28207
22.7.16 22:26

Naše kočky se stěhovaly třikrát, z toho dvakrát jely autem dva dny. Jako nasdeny nebyly, ale zvladly to.
Jely Praha - jižní Španělsko, sp - Praha, po měsíci Praha - Berlín :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
22.7.16 22:29

Tak to já s nima pofrčím vlakem. autem si na to netroufám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28207
22.7.16 22:36

A kolik jich máš? Autem je to v pohodě, oni chvíli nedavaj a pak je klid, my je měli i puštěný. Měly kšíry a vodítka aby nikam nezalezly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
22.7.16 22:43

Celkem 4. Už jsem sice jednou s kočkou cestovala, ale to mi skoro celou cestu probrečela. Tak nevím co bude menší mučení. Vlakem je to určitě kratší doba, ale zase je mi líto všech spolucestujících :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28207
22.7.16 22:48

A to s nima pojedes sama? 8o ne, vlakem bych fakt nejela. Neřeknu jedna, ale 4 fakt ne. Já měla na dvě takovou velkou přepravku na psa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
22.7.16 23:03

Ne sama ne. Přítel jednu přepravku a já druhou. Ale pořád ještě nevím. Dvě starší kočky mají zdravotní potíže a mají se vyhýbat stresu. Nevím co by pro ně byl menší stres.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4396
22.7.16 23:43

To se mi teda zdá, že v autě to pro ně bude méně stresující :nevim: uvidí jenom sedačky a ne dalších x lidí. Mi kočka v přepravce mňouká asi tak 20 minut a pak přestane a je hodná :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31473
22.7.16 23:51
@Adel-ajda píše:
Zdravím. Pozítří stěhuju svoje kočky do nového domu. Stěhujeme se hodně daleko a cesta bude náročná a dlouhá. Proto jsem koupila tablety Alavis Calming na zklidnění. Má někdo nějaké zkušenosti?

Taky mi připadá auto lepší - bude to jednotvárné prostředí, tišší, klidnější chod a hlavně minimum lidí :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat