Stress v práci

Anonymní
16.1.20 18:11

Stress v práci

Ahoj, chtěl bych vám sdělit co mě trápí nebo s čím mám problém. Pracuji v jedné firmě jako obsluha cnc laseru. Práce mě baví, ale co je pro mě velký problém je jezdit s VZV ( vysokozdvižným vozíkem). Vsechno strašně moc prožívám a jsem kvůli tomu ve stressu a v noci kvůli tomu nemohu pořádně spát. Mám strašný strach, že s ním shodím regály a šéf mi pak nechá vše zaplatit. Prosím o nějakou radu co mám dělat. Děkuji za vaše komentáře.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6421
16.1.20 18:22

Udělej si pojistku na blbost. To by ti zaplatilo škodu. Plus je to prostě o zvyku. Za rok, dva už se bát nebudeš ;) :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11371
16.1.20 18:28

Pojistit se a jezdit, aby sis na to zvykl.

A naučit se zvládat svoji úzkost.

Pořiď si tuhle knížku - je srozumitelná a praktická a mohla by ti dost pomoci.

https://obchod.portal.cz/…ost-a-obavy/

Pokud by se ti to nedařilo zvládat vlastními silami, dost se hodí psychoterapie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.1.20 18:41

Jak dlouho jezdíš? Ono to chce asi jedině si zvyknout. Já si po několika letech zvykla, ale i teď jsem radši když nevím že přijede kamion jinak stresují. Ale stačí mi o něm vědět až jak vjede do brány to ho složím a je klid a nestresují než abych o něm věděla týden dopředu

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.1.20 18:44
@Anonymní píše:
Jak dlouho jezdíš? Ono to chce asi jedině si zvyknout. Já si po několika letech zvykla, ale i teď jsem radši když nevím že přijede kamion jinak stresují. Ale stačí mi o něm vědět až jak vjede do brány to ho složím a je klid a nestresují než abych o něm věděla týden dopředu

Jezdím 3 měsíce.

• Nahlásit
  • Citovat
2946
16.1.20 18:47
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěl bych vám sdělit co mě trápí nebo s čím mám problém. Pracuji v jedné firmě jako obsluha cnc laseru. Práce mě baví, ale co je pro mě velký problém je jezdit s VZV ( vysokozdvižným vozíkem). Vsechno strašně moc prožívám a jsem kvůli tomu ve stressu a v noci kvůli tomu nemohu pořádně spát. Mám strašný strach, že s ním shodím regály a šéf mi pak nechá vše zaplatit. Prosím o nějakou radu co mám dělat. Děkuji za vaše komentáře.

Tak papíry na VZV máte určitě ne? Pokud ne, tak do toho odmítejte nastoupit. Nikdo vás nemůže nutit. Jinak pojištění odpovědnosti za škodu zaměstnavateli vám hodně pomůže v případě, že se něco fakt po… a vy budete platit jen zlomek té škody. A jinak to je úplně jednoduchý, hlavně nebýt zbrklej a všude se radši 2× podívat/rozhlídnout a v pohodě to dáte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.1.20 18:53
@Cenarius píše:
Tak papíry na VZV máte určitě ne? Pokud ne, tak do toho odmítejte nastoupit. Nikdo vás nemůže nutit. Jinak pojištění odpovědnosti za škodu zaměstnavateli vám hodně pomůže v případě, že se něco fakt po… a vy budete platit jen zlomek té škody. A jinak to je úplně jednoduchý, hlavně nebýt zbrklej a všude se radši 2× podívat/rozhlídnout a v pohodě to dáte.

Ano papíry, mám, ale byl jsem jen na teoretickém školení a jak je to v praxi to už mi nikdo neukáže. To se prý musím naučit sám.

• Nahlásit
  • Citovat
2946
16.1.20 18:58
@Anonymní píše:
Ano papíry, mám, ale byl jsem jen na teoretickém školení a jak je to v praxi to už mi nikdo neukáže. To se prý musím naučit sám.

A co chcete se učit? Však to jezdí jen dopředu a dozadu, motat volantem. A vidle všema směrama. Odvezete pár palet a musíte to zvládnout. Však po vás nikdo nechce s tím jezdit jak profík po 20ti letech. Prostě pomalu a najistotu. Hlavně si hlídat délku vidlí, váhu nákladu a těžiště.

Vemte si prázdnou paletu, hodte si ji někam do prostoru a trénujte :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.1.20 19:04
@Anonymní píše:
Jezdím 3 měsíce.

Tak to jsem na tom byla stejně ono to fakt chce jen jezdit a jezdit a jak někdo doporučoval tak prázdnou paletu. A nebo křídou ve fixu si udělat na vidle čáry aby jste věděl jak hodně můžeš paletu nabrat

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama