Střídavá péče a velká vzdálenost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marki1985
Stálice 78 příspěvků 30.11.17 14:14
stridava pece a Velká vzdálenost

Ahojky chtěla jsem se zeptát mam 3leteho syna zijeme v Šumperku. malej má otce v Praze. posila pravidelne vyzivne ale na víkend si ho brát odmítá. myslíte si že kdyby si zažádal o stridavou péči ze by mohl uspět?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Ostružka
Ukecaná baba ;) 1421 příspěvků 8 inzerátů 30.11.17 14:20

Hm, z čeho usuzujete, že by chtěl střídavou péči, když si ho odmítá brát byť i na víkendy? :think:

Lama Lama
Hvězda diskuse 47275 příspěvků 30.11.17 14:29

Tak úspěch závisí předevšim na ochotě matky spolupracovat. jaký k tomu máš postoj ty? jaká je ta vzdálenost a kdo jí způsobil, kdo se odstěhoval?
Proč si nechce brát dítě o víkendu?
Jinak soudy tady jsou zcela nevyzpytatelné. Můžeš si hodit vpodstatě kostkou, ikdyž je pravda, že jen šestka je ve prospěch střídavky.

Marki1985
Stálice 78 příspěvků 30.11.17 14:37
Tak to nevím proc si malého nechce brát na víkendy stridavou péči chce z toho důvodu aby nemusel platit alimenty. odstěhovala jsem se ja jenže on se v te době vůbec o malého nezajímal. Jinak vzdálenost mezi námi je skoro 300 km a ja na stridavou péči nepristoupim malej ho vůbec nezná.
@Lama Lama píše:
Tak úspěch závisí předevšim na ochotě matky spolupracovat. jaký k tomu máš postoj ty? jaká je ta vzdálenost a kdo jí způsobil, kdo se odstěhoval?
Proč si nechce brát dítě o víkendu?
Jinak soudy tady jsou zcela nevyzpytatelné. Můžeš si hodit vpodstatě kostkou, ikdyž je pravda, že jen šestka je ve prospěch střídavky.

Marki1985
Stálice 78 příspěvků 30.11.17 14:39

@Ostružka chce ji z toho důvodu aby nemusel platit alimenty. mysli si ze ho to vyjde levněji

Lama Lama
Hvězda diskuse 47275 příspěvků 30.11.17 14:44

Njn, když jsi se odstěhovala 300 km, tak to se nedivim. :nevim:

Marki1985
Stálice 78 příspěvků 30.11.17 14:56

@Lama Lama nabízela jsem mu několikrát ze mu ho na víkend dovezu nechtěl :nevim: navíc jsem se odstehovala az když měl přes půl roku a do te doby se vůbec o malého nezajímal

Lama Lama
Hvězda diskuse 47275 příspěvků 30.11.17 14:57
@Marki1985 píše:
@Lama Lama nabízela jsem mu několikrát ze mu ho na víkend dovezu nechtěl :nevim: navíc jsem se odstehovala az když měl přes půl roku a do te doby se vůbec o malého nezajímal

Aha. Tsk t je blb

Marki1985
Stálice 78 příspěvků 30.11.17 15:06

@Lama Lama bohužel si myslí že tim ušetří na alimentech

Lama Lama
Hvězda diskuse 47275 příspěvků 30.11.17 15:08
@Marki1985 píše:
@Lama Lama bohužel si myslí že tim ušetří na alimentech

A co teda zvolit taktiku že Nejlepší obrana je ho nechat

Bábrdl
Generální žvanilka 20513 příspěvků 30.11.17 15:19
@Marki1985 píše:
@Ostružka chce ji z toho důvodu aby nemusel platit alimenty. mysli si ze ho to vyjde levněji

Tak to je pěknej naivka.
Spočítej mu, na kolik ho vyjde jen cestování s děckem do Šmp. Ono ho to přejde :mrgreen:

Catmum
Zasloužilá kecalka 678 příspěvků 30.11.17 16:21

@Marki1985 snad ne, stridavka je silenost pro všechny zúčastněné.

Marki1985
Stálice 78 příspěvků 30.11.17 16:35

@Catmum taky si myslím

Marki1985
Stálice 78 příspěvků 30.11.17 16:37

@Bábrdl ze jo a jak by chodil do školky a později do školy? To by měl jednu v praze a jednu v Šumperku? navíc chodi do prace a vrací se az večer

canaglia
Závislačka 3610 příspěvků 30.11.17 17:06
@Marki1985 píše:
Ahojky chtěla jsem se zeptát mam 3leteho syna zijeme v Šumperku. malej má otce v Praze. posila pravidelne vyzivne ale na víkend si ho brát odmítá. myslíte si že kdyby si zažádal o stridavou péči ze by mohl uspět?

Pokud ho nevídá, tak moc šancí nemá. Zejména pokud je tento stav již dva roky, jak jsem pochopil…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Detaily ústeckého masakru: Aleše a Marii vrah hodiny bil, pak znásilnil jejich dcery

U ústeckého krajského soudu dnes pokračovalo řízení s komplicem vraha z... číst dále >

Plekanec dostává naloženo: Tenhle zápas jsi prohrál! Je to ale spravedlivé?

Rozchod Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance je stále jedním z nejvíce... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama