Strkání prstíků do zadečku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petrajen
Nováček 3 příspěvky 23.03.19 11:03
strkání prstíků do zadečku

Zdravim vás maminky. Mám už delší problém se svým 4 letým synem. Cca už půl roku si všímám, že si strká prstíky do zadečku. Samozřejmě že když ho načapu, tak ho hned okřiknu že se to nedělá, ale fakt už nevim jak ho to odnaučit. Nechápu kde na to přišel. Nevím si rady. Setkala jste se s tím už nějaká, nebo mám spíše vyhledat nějakého odborníka který by nám s tim mohl pomoci. Díky za rady

Reakce:
Amelie30
Závislačka 2534 příspěvků 23.03.19 11:05

@Petrajen roupy jste vyloučili?

Enmamma
Závislačka 3888 příspěvků 23.03.19 11:10

Okřikováním to chování jenom posílíš. To není dobrý nápad.

Petrajen
Nováček 3 příspěvky 23.03.19 11:10

Ne roupy určitě nemá. Nic ho nesvědí a na záchodě jsme také nic nespozorovali.

drakulova.stara
Kecalka 109 příspěvků 23.03.19 11:37

Podle mě je mu to prostě příjemný. Taky jsem to jako dítě dělala a teď v dospělosti se zvrhlo úplně :D

Když mu to budeš zakazovat tak toho stejně nenechá. Snad jen ho s tím posílat do pokojíčku, že se to před lidmi nedělá. Stejně jako když děcka masturbují a že to dělá každé druhé.

chaela
Ukecaná baba ;) 2110 příspěvků 2 inzeráty 23.03.19 11:38

A ptala ses ho, proč to dělá? Náš syn to taky dělal a na na otázku proč, odpověděl, že ho to svedi. Roupy neměl, tak jsme začali s velmi důkladnou hygienou a spodní prádlo jsem mu prala v setrnem prášku. Pomohlo to, teď už to nedělá.

denkat
Kecalka 499 příspěvků 23.03.19 12:05
@Petrajen píše:
Zdravim vás maminky. Mám už delší problém se svým 4 letým synem. Cca už půl roku si všímám, že si strká prstíky do zadečku. Samozřejmě že když ho načapu, tak ho hned okřiknu že se to nedělá, ale fakt už nevim jak ho to odnaučit. Nechápu kde na to přišel. Nevím si rady. Setkala jste se s tím už nějaká, nebo mám spíše vyhledat nějakého odborníka který by nám s tim mohl pomoci. Díky za rady

No jsou dvě možnosti …buď to dělá, protože ho to v těch místech a nějakého důvodu svědí či tak něco a nebo to dělá, protože se mu to prostě líbí a je mu to příjemné ;) dokud to nebude dělat na veřejnosti tak bych to zásadně neřešila :)

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 23.03.19 12:11
@drakulova.stara píše:
Podle mě je mu to prostě příjemný. Taky jsem to jako dítě dělala a teď v dospělosti se zvrhlo úplně :D
:lol:
Petrajen
Nováček 3 příspěvky 23.03.19 12:31

Když jsem se ho ptala tak se jakoby stydi to říct, ale připada mi jako by se mu to spíše líbilo. Nesvědí ho to. Takže říkáte že si toho nemám všímat a nechat ho být když je zdravý a dělá to protože je mu to příjemné? Je pravda, že sem sama zjistila že říkat mu aby to nedělal je zbytečné , protože to dělá furt. Jen se bojim aby až bude starší tak aby ho nenapadlo tam strkat i něco jineho a pak jsme nemuseli k doktovi :)

Uživatel je onlineProf. Farnsworth
Echt Kelišová 7898 příspěvků 23.03.19 12:37

Teď mu to budeš zakazovat a za patnáct let to po něm jeho přítelkyně bude vyžadovat. Pak nemáme být my muži zmatení :mrgreen:

Maminanamatersky
Kecalka 462 příspěvků 23.03.19 12:38

No a nemuze tam mit treba nejakou trhlinku od zacpy? To hodne svedi. Namazala bych mu treba sudokremem. Jinak bych to neresila. Max bych ho napomenula na verejnosti, ze si to ma nechat nadoma..

Váš příspěvek
Reklama