studene nozky

97
20.11.06 16:59

studene nozky

Ahoj maminky,
poradte, co davate detem na nozky.Lukasek ma stale studene nozicky(chodidla),uz nevim, co mu mam dat, aby je mel teple. Ma to i doma, kde je teplo, zbytek tela ma teply, jen ty nohy.
Davam mu ponozky,nekdy 2 a pres to backurky pro miminka, ale nic nepomaha,ani puncochace.
Je mu 5 m.

dík Monča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

34
20.11.06 18:19

Ahojky Mončo, taky mám stejný problém jako ty.Přestala jsem to řešit, když jsem si šáhla na svoje chodila.Taky je mám studený, ale zima mi není.Malýmu dávám na doma jedny ponožky nebo punčocháče.Je spokojenej. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6927
20.11.06 18:24

ahoj, taky resim u nasi Barci tenhle proble, ta ma ledove i rucucky. Docetla jsem se. ze male deti nemaji uplne dokonaly krevni obeh, tak z toho duvodu maji studene nozicky a ruce. Pokud nema studeny nosik, tak je to ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
174
20.11.06 19:03

Můj manžel má nohy jak z mrazáku a Amálka to má nejspíš po něm. Jinak je ale teploučká a spokojená, tak to taky neřeším. S největší pravděpodobností je to krevní oběh a ten jedině rozproudit masážemi nebo koupelemi, ale těžko nožky zahřeješ jen přidáváním vrstev. Pokud má teplé tělíčko, tak jí podle mě zima není.
Camilla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
97
20.11.06 21:04

Ahoj,
holky diky moc za rady,kouknu na nej a kdyz bude v pohode,tak to nechamy byt, on by se ozval brekem, kdyby mu to vadilo, aspon tedy doufam,
pa monca

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3496
20.11.06 21:19

Ahojky,
mě bylo řečeno, že studené nožky, ruky a nosík, neznamená, že je mimču zima, pokud má teplé tělíčko. Je to jak už někdo psal, děti nemají dokonalý krevní oběh. Já dávám ponožky a dupačky, nic víc, a to i ven do kočárku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama