usíná v ruce

1102
20.11.06 15:46

usíná v ruce

Ahoj maminky, vím že proběhlo již hodně diskuzí na téma spinkání, ale přecejenom se chci poradit se zkušenějšíma maminkama tak předem děkuju za názory. Malinkej přes spaním hrozně vyvádí, jedíné co pomáhá je ho uhoupat v ruce. Asi jsem si tím rozmazlila, nebo ne? Protože před nočním spinkáním to nedělal a teď už to zkouší taky. Myslíte že mám zkusit metodu vyřváním,?Mě se zdá že ty stejně nefunguje. Šla bych na něj nějak psychologicky, ale jak? :x Poraďťe mi jak jinak na něj?Bude mu půl roku. Děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

386
20.11.06 16:03

Ahojky,
to jsme měli s Adámkem to samé. Do 4. měsíce jsme ho uhoupávali - vždy u TV a po kojení. Pak už byl těžký, tak jsme si řekli, že ho zkusíme dát do postýlky. A povedlo se. Usnul bez breku. Nevím, kolik je prckovi (jestli už si na to hodně nezvykl), ale myslím, že když zkušíš metodu vyřvání - po 5 min. chodit, nesvítit a hlavně nemluvit, tak to za pár dní bude v pohodě. Dej vědět.
Pa Eva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
97
20.11.06 16:37

Ahoj,
tak mi mame doma neco podobneho.Lukasel najednou nechce pres den usinat sam, strasne rve, vyndava si dudlika a uklidni se jen v naruci, coz me dost vadi.Ponevadz nechci, aby si na to zvyknul a taky potrebuji neco udelat. Bohuzel mam doma jeste jedno ditko, takze kdyz to druhe spi, tak ho hold musim chovat,abyse nevzbudila. Ale ma to tak poslednich 5 dni, pred tim byl bez problemu a vecer usina sam v postylce.Tak nevim, jestli ho neco netrapi,nerada bych ho nechala kricet a pak zjistit, ze mu neco bylo.Asi s nim pujdu k doktorce, trosku kasle a kdyz bude v pohode,tak se to bude muset zase naucit, pusinku, pisnicku a spinkat sam.
Moc jsem ti neporadila, ale aspon vis, ze v tom nejsi sama.¨Drzim palce,
pa monca

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
243
22.11.06 16:22

Jsou to mimina, mají nárok :) Tak jim to přejte. Na výchovu bude času dost, až si „začnou vymýšlet“. Pokud potřebují jistotu náruče, tak by jí měli dostat… kdy jindy, než teď? Usnout je fuška, přes den, a i při tom usínání, se přeci děje tolik věcí ;)
(IMHO, nebo-li dle mého skromného názoru :))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama