jsem bezradná!!

1102
19.11.06 09:54

jsem bezradná!!

Milé maminky malému bylo 5 měsíců a tak jsme přešli na UM Nutrilon 2, začala jsem ho pomalu přikrmovat jeden příkrm denně a na večer do mlíčka trošku kašičky.Papa velice dobře vše co mu dám spapá, ještě do nedávna jsme neměli ani problém se spinkáním v noci spal až do rána do 6 v kuse. Teď se mi budí čím dál častěji rano na papání někdy spapá i 2 porce mlíčka za noc. Zkoušela jsem přidat víc kašičky do mlíčka nebo i samotnou kašičku ale efekt to mělo spíše opačný. Na krabici píšou 120 ml vody a 4 odměry. MAlému musím dávat 180ml a 6 odměrek a stejně má za 3 hodinky hlad. Kamarádky mi říkali že by měl přes den dodřovat v tomhle věku 4 hodinové přestávky.Tak to ani náhodou někdy si řekne i po2,5hodině. Hlady ho trápit nechci. Poraďte co stím jeho papání a spinkáním. Měla bych přejít na jiné mlíčko? NA jaké? :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

808
19.11.06 10:35

Ahojki

a kolik dáváš mlíčka? Na krabičkce podle věku nebo podle váhy? U nás to bylo skoro stejné, ale jelikož klučíci byli velcí, tak hmotnostně odpovídalí většímu stáří a tím pádem i většímu množství mlíčka....... Nutrilon jsme také měli - a co nechat Nutrilon 1 - ten je až do 6tého měsíce? Jinak držím palce, ať se to vyřeší co nejdřív…

Věra +8tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1119
19.11.06 11:45

Ahoj
Možná si začala s nutrilonem2 moc brzo. Dává se dětem, které už mají několik příkrmů. Obsahuje totiž víc bílkovin a vyrovnává se to s příkrmama. Pokud si začala moc brzo, zatěžuješ tím ledviny miminka. Zkus přejít ještě na 1. Uvidíš, že se srovná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4097
19.11.06 11:46

Pilcando,
ja si myslim, ze kazde mimi je jine a nebude se ridit tim, „co by melo v jeho veku“ :) Ja tedy porad kojim, ale kdyz jsem zacala na vecer davat kasi, tak zadna zmena ve spani nebyla. U nas se Helenka budi porad po cca trech hodinach a i pres den po obede (zelenina + priloha) ma treba za dve hodiny zase hlad. Spolehlive na hlad zapomene, kdyz ma nejakou zabavu, treba jsme venku nebo na navsteve. Ja bych se proste ridila chuti a hladem miminka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1102
19.11.06 13:05

mlíčka dávám 180 ml a 6 odměrek mléčka. Tak já zkusím zítra koupit ještě tu jedničku jestli se to nezlepší.já jsem si myslela že dvojková mlíčka se dávají jakmile se začne s příkrmy ty mi papá dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2923
19.11.06 13:23

Pilcando,
u nás se ukázalo, že ve čtvrtém měsíci jsem musela syna dokrmovat a byl nám doporučen Nutrilon 1 Forte. Dobrý je v tom, že víc zasytí, aniž by po něm díte víc přibíralo. Mívají ho normálně v lékárně…

Veru

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama